Кран за натоварување Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F од Германија за продажба - ID: 5796042
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F

Кран за натоварување за Опрема за шумарствоFerrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F
2022

Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F

Објавено: 13ден

PDF
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 1
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 2
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 3
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 4
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 5
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 6
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 7
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 8
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 9
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 10
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 11
Кран за натоварување за Опрема за шумарство Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F: слика 12
Ask for all available pictures

Објавено: 13ден

PDF
Број на оглас

A-FLG23XS-FR55F
Година на производство

2022
Локација

Германија, Deutschland

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повеќе информации

Produktinformationen "Ferrari Holzgreifer FLG 23 XS + Rotator FR55 F" • Holzzange mit Drehmotor • Holzzange: Typ FLG 23 XS inklusiv Lasthalteventil • Flanschdrehmotor: Typ FR 55 F; 5500 kg Statische Last • Holzzange, max. Last 3.000 kg • Schließkraft: 16 Kn • Eigengewicht: 100 kg (Greifer) + 33 kg (Drehmotor) Bundle ohne obere Aufhängung; Preis auf Anfrage. Weitere Konfigurationen und Größen auf Anfrage lieferbar. Lieferzeit: 6 Wochen...

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Германија, Kerkhagen 16, D-58513 Lüdenscheid, Germany
Локално време на дилерот:
15:42
Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1

Лица за контакт
Arnd Bruckhaus
Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Attachment
t1 test unit - heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.