Кран за натоварување Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L од Германија за продажба - ID: 8023041
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L

Кран за натоварување за КамионAtlas AK 66.3E-11,0/4 A4L
2023

Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L

Објавено: 4мес 31ден

PDF
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 1
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 2
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 3
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 4
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 5
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 6
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 7
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 8
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 9
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 10
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 11
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 12
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 13
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 14
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 15
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 16
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 17
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 18
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 19
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 20
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 21
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 22
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 23
Кран за натоварување за Камион Atlas AK 66.3E-11,0/4 A4L: слика 24
Ask for all available pictures

Објавено: 4мес 31ден

PDF
Бренд

Број на оглас

H231399
Година на производство

2023
Локација

Германија, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Доплнително
број на претходни сопственици

1
Повеќе информации

Zustand/Garantie: 40 Arbeitsstunden / 40 working hours

4 Teleskopausschieber

Ferngelenkt - Radio

• Baujahr: 2023 • ca. 40 Arbeitsstunden • 6,0 tm Kran • 4 hydr. Ausschübe • Funkfernsteuerung, HBC mit Kreuzhebel • Abstützung über Funk steuerbar • Öltank Tragkraft (horizontal) 1...

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Германија, Kerkhagen 16, D-58513 Lüdenscheid, Germany
Локално време на дилерот:
16:28
Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1

Лица за контакт
Arnd Bruckhaus
Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Attachment
t1 test unit - heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.