Нов Корпа Hyundai R220 за продажба - ID: 9785765
Најдете HYUNDAIОдете на огласите за HYUNDAI
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": Hyundai R220

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Огласот Корпа Hyundai R220 повеќе не е достапен, но најдовме слични понуди (2)
Слични понуди:
Hyundai R220 - Корпа за Градежна машина: слика 1
Hyundai R220 - Корпа за Градежна машина: слика 2
Hyundai R220 - Корпа за Градежна машина: слика 3
Hyundai R220 - Корпа за Градежна машина: слика 4
Hyundai R220 - Корпа за Градежна машина: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Hyundai R220

Корпа за Градежна машина
Ново2026
Ново
Холандија, Venlo
Објавено: 8денБрој на оглас 906647

2 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 141 744 MKD
  • ≈ 2 626 USD
Ново2026
Ново
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
Hyundai R210 - Корпа за Градежна машина: слика 1
Hyundai R210 - Корпа за Градежна машина: слика 2
Hyundai R210 - Корпа за Градежна машина: слика 3
Hyundai R210 - Корпа за Градежна машина: слика 4
Hyundai R210 - Корпа за Градежна машина: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Hyundai R210

Корпа за Градежна машина
Ново2026
Ново
Холандија, Venlo
Објавено: 8денБрој на оглас 906061

2 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 141 744 MKD
  • ≈ 2 626 USD
Ново2026
Ново
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот

Нов Корпа за Градежни машини Hyundai R220

Види слични
Хм, се чини ставка продадена
Нов Корпа за Градежна машина Hyundai R220: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Нов Корпа за Градежна машина Hyundai R220: слика 1
See what's in stock now
ПРОДАДЕНО

2 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 141 744 MKD
  • ≈ 2 626 USD

12 Април 2025

Овој оглас е зачуван во архивата за референца (спецификации, типична цена). На страницата нема застарени огласи — сите активни опции може да се најдат подолу.

Бренд

Број на оглас

906647
Година на производство

Ново

Состојба

нова
Нето тежина

610 kg
Локација

Оваа понуда е само за информативни цели. Ве молиме потврдете ги деталите директно од продавачот.

ПРОДАДЕНО

2 300EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 141 744 MKD
  • ≈ 2 626 USD

12 Април 2025

Оваа понуда е само за информативни цели. Ве молиме потврдете ги деталите директно од продавачот.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test archive
t1 test archive - Attachment
t1 test archive - Smitma B.V.