Zeiss Forkliftcenter GmbH

Телефони
Работно време
07:30-17:00 Пон - Пет
Локација
Австрија, SOMMEREIN
Sarasdorfer Weg 3A-2453 Sommerein
Лица за контакт
Rudolf Zeiss
Deutsch, English
Последни понуди
Linde H18D-03 - вилушкар
 7
14 950 EUR

Вилушкар

2009
Дизел
5 762 ч
Висина на кревање: 4 440 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 2ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM92118

Mitsubishi FD35A - вилушкар
 4
9 750 EUR

Вилушкар

Дизел
3 748 ч
Висина на кревање: 4 490 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM82417

JCB JCB 3D - ровокопач
 5
9 800 EUR

Ровокопач

1988
6 093 ч

Онлајн: 4ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM101019

Hyundai H3.0FT - вилушкар
 6
Прашајте за цена

Вилушкар

2006
Дизел
15 486 ч
Висина на кревање: 5 750 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 10ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација Gm101119

Linde H30D - вилушкар
 6
17 850 EUR

Вилушкар

2004
Дизел
8 901 ч
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 25ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM75816

Hyundai 70D-9E - вилушкар
 4
Прашајте за цена

Вилушкар

2019
Дизел
7 ч
Висина на кревање: 4 530 mm
Капцитет на кревање: 7 000 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација NM18719

Hyundai 45DS-7E - вилушкар
 5
Прашајте за цена

Вилушкар

2012
Дизел
Висина на кревање: 4 960 mm
Капцитет на кревање: 4 500 kg

Онлајн: 1мес 20ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM87919

Linde H80-900D - вилушкар
 5
Прашајте за цена

Вилушкар

2008
Дизел
12 670 ч
Висина на кревање: 3 960 mm
Капцитет на кревање: 8 000 kg

Онлајн: 2мес 5ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM989

Kalmar DCD160-12 - вилушкар
 5
38 900 EUR

Вилушкар

2000
Дизел
31 409 ч
Висина на кревање: 4 900 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 3мес 16ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM93118

Maximal FD35T-C4WV3 - вилушкар за груб терен
33 500 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 20.00%

Вилушкар за груб терен

2018
Дизел
6 ч
Висина на кревање: 3 800 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 3мес 16ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација NM17118

Прикажи ги сите понуди (99)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Zeiss Forkliftcenter GmbH
Вашата порака е испратена.