Xgiełda

Телефони
Веб-страница
https://www.xgielda.pl/
Локација
Полска, Gdynia
Chwaszczyńska 200
81-571 Gdynia
Poland
Последни понуди
JOHN DEERE 1010E - пренесувач на стебла
 13
112 755 EUR
Нето цена

Пренесувач на стебла

2010
13 305 ч

Онлајн: 3мес 22ден

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

PONSSE Buffalo - пренесувач на стебла
 5
150 549 EUR
Нето цена

Пренесувач на стебла

2013
9 800 ч

Онлајн: 3мес

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

Ponsse Ergo - шумски жнеач
 13
108 140 EUR
Нето цена

Шумски жнеач

2009
16 000 ч

Онлајн: 4мес 28ден

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

Valmet 901.3 - шумски жнеач
 19
56 977 EUR
Нето цена

Шумски жнеач

2007
15 973 ч

Онлајн: 5мес 5ден

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

PONSSE WISENT - пренесувач на стебла
 14
76 745 EUR
Нето цена

Пренесувач на стебла

2007
24 250 ч

Онлајн: 5мес 10ден

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

JOHN DEERE 1010E - пренесувач на стебла
 12
113 488 EUR
Нето цена

Пренесувач на стебла

2010
14 970 ч

Онлајн: 5мес 12ден

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

PONSSE BEAVER - шумски жнеач
 11
83 720 EUR
Нето цена

Шумски жнеач

2007
13 300 ч

Онлајн: 5мес 12ден

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

PONSSE ERGO - шумски жнеач
 20
46 280 EUR
Нето цена

Шумски жнеач

2003
31 718 ч

Онлајн: 5мес 12ден

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

JOHN DEERE 1270E - шумски жнеач
 17
127 675 EUR
Нето цена

Шумски жнеач

2009
20 697 ч

Онлајн: 5мес 12ден

Xgiełda

Полска, Chwaszczyńska 20081-571 GdyniaPoland

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Xgiełda
Вашата порака е испратена.