WS Trucks GmbH

Веб-страница
www.wstrucks.de
Локација
Германија, Dorsten
Tönsholter Weg 1, D-46282 Dorsten, Germany
Последни понуди
Schmitz Cargobull SKO 24 Vector 1850 MT Bi Temp Blumenbreite - полуприколка ладилник
 20
17 890 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2013
3-оски
Корисна носивост: 29 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Schmitz Cargobull SKO 24 Vector 1850 MT Bi Temp Blumenbreite - полуприколка ладилник
 11
17 890 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2013
3-оски
Корисна носивост: 29 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach - камион за добиток
 20
28 290 EUR
Нето цена

Камион за добиток

2010
798 000 km
6x2
460 hp

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Schmitz Cargobull SKO 24 Vector 1850 MT Bi Temp Blumenbreite - полуприколка ладилник
 12
17 890 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2013
3-оски
Корисна носивост: 29 800 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Mercedes-Benz 2542 Schmitz Rohrbahn Carrier U1100 - камион ладилник
 5
42 890 EUR
Нето цена

Камион ладилник

2015
698 000 km
6x2
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Mercedes-Benz 2542 Schmitz Rohrbahn Carrier U1100 - камион ладилник
 5
42 890 EUR
Нето цена

Камион ладилник

2015
698 000 km
6x2
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Mercedes-Benz 2542 Schmitz Rohrbahn Carrier U1100 - камион ладилник
 6
Прашајте за цена

Камион ладилник

2014
814 000 km
6x2
420 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 19ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Krone Tiefkühl , Vector 1950 Strom/Diesel - полуприколка ладилник
 19
24 890 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2015
3-оски
Корисна носивост: 31 450 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 30ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Krone Tiefkühl , Vector 1950 Strom/Diesel - полуприколка ладилник
 10
24 980 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2015
3-оски
Корисна носивост: 31 450 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 30ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Schmitz Cargobull CURTAINSIDER BPW Trommel - полуприколка со церада
 13
4 690 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2005
3-оски
Бруто тежина: 36 000 kg

Онлајн: 1мес 10ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Прикажи ги сите понуди (148)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до WS Trucks GmbH
Вашата порака е испратена.