Whelen Heavy Equipment Limited од Кина, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Whelen Heavy Equipment Limited

Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Кина, Hefei
XindiMall, Qimen Rd - Municipal Government Off. Area - Hefei, China
Погледнете мапа
Локално време на дилерот:17:31
Лица за контакт
Yingjun WEI
English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Најдобри понуди
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 1
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 2
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 3
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 4
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 5
Прашајте за цена
201110000 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 1
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 2
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 3
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 4
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 5
Прашајте за цена
201110233 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 1
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 2
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 3
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 4
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 5
Прашајте за цена
20117499 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 1
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 2
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 3
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 4
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 5
Прашајте за цена
20118421 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 1
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 2
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 3
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 4
Komatsu HD465-7 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)
Прашајте за цена
201110000 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
BUCYRUS GH9-38 - Индустриска опрема: слика 1
BUCYRUS GH9-38 - Индустриска опрема: слика 2
BUCYRUS GH9-38 - Индустриска опрема: слика 3
BUCYRUS GH9-38 - Индустриска опрема: слика 4
BUCYRUS GH9-38 - Индустриска опрема: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Индустриска опрема BUCYRUS GH9-38

Кина
Објавено: 11ден
Прашајте за цена
Кина
Контактирајте го продавачот
Meyco ME3 - Камион со бетонска пумпа: слика 1
Meyco ME3 - Камион со бетонска пумпа: слика 2
Meyco ME3 - Камион со бетонска пумпа: слика 3
Meyco ME3 - Камион со бетонска пумпа: слика 4
Meyco ME3 - Камион со бетонска пумпа: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

Камион со бетонска пумпа Meyco ME3

Ново201920 ч
Кина
Објавено: 1мес 2ден

322 842EUR

  • ≈ 19 859 851 MKD
  • ≈ 349 379 USD
Ново201920 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
PETTIBONE CARY LIFT 204 - Вилушкар за груб терен: слика 1

Вилушкар за груб терен PETTIBONE CARY LIFT 204

2012127 ч
Кина
Објавено: 1мес 5ден
Прашајте за цена
2012127 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
Sandvik MB670-1 - Рударска машина: слика 1
Sandvik MB670-1 - Рударска машина: слика 2
Sandvik MB670-1 - Рударска машина: слика 3
Sandvik MB670-1 - Рударска машина: слика 4
Sandvik MB670-1 - Рударска машина: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

Рударска машина Sandvik MB670-1

20181100 ч
Кина
Објавено: 1мес 5ден
Прашајте за цена
20181100 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
BELAZ 75306 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 1
BELAZ 75306 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 2
BELAZ 75306 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 3
BELAZ 75306 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 4
BELAZ 75306 - Голем истоварувач/ Камион за камења: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)
Прашајте за цена
201250 ч
Кина
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(196)
t1 test dealer - Whelen Heavy Equipment Limited
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.