WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

phone_iphoneТелефони+86 137952...
location_onЛокацијаChina, Shanghai
NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China
languageВеб-страницаwww.wantiantrading.com

Лица за контакт

Cassie

Cassie

English

+86 137952...

Испратете порака до WANTIAN TRADING CO.,LIMITED


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Багер гасеничар CATERPILLAR 325D
5
Багер гасеничар
CATERPILLAR 325D
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 29240 kg
51 118  EUR
Онлајн: 2час 41мин
Утоварувач со тркала CATERPILLAR 950C
5
Утоварувач со тркала
CATERPILLAR 950C
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Нето тежина: 129274 kg
17 039  EUR
Онлајн: 2час 41мин
Утоварувач со тркала CATERPILLAR 950E
5
Утоварувач со тркала
CATERPILLAR 950E
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 15568 kg
18 743  EUR
Онлајн: 2час 41мин
Булдожер CATERPILLAR D8R
6
Булдожер
CATERPILLAR D8R
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 334978 kg
51 118  EUR
Онлајн: 2час 41мин
Булдожер CATERPILLAR D8N
5
Булдожер
CATERPILLAR D8N
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 37462 kg
46 858  EUR
Онлајн: 2час 41мин
Багер гасеничар CATERPILLAR 325BL
6
Багер гасеничар
CATERPILLAR 325BL
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 274877 kg
33 226  EUR
Онлајн: 2час 41мин
Багер гасеничар DOOSAN DH300
5
Багер гасеничар
DOOSAN DH300
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Машински часови: 2300 ч
Нето тежина: 30000 kg
46 858  EUR
Онлајн: 2час 41мин
Порамнувач CATERPILLAR 120K
5
Порамнувач
CATERPILLAR 120K
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2015
Километража: 5150 km
Машински часови: 3100 ч
Нето тежина: 6577 kg
29 863  EUR
Онлајн: 19час 23мин
Ваљак DYNAPAC CA301D
5
Ваљак
DYNAPAC CA301D
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2015
Километража: 4828 km
Машински часови: 3200 ч
Нето тежина: 5352 kg
11 945  EUR
Онлајн: 19час 39мин
Багер гасеничар SANY SY215C
5
Багер гасеничар
SANY SY215C
WANTIAN TRADING CO.,LIMITED
Кина
Година на производство: 2017
Километража: 3700 km
Машински часови: 2566 ч
Нето тежина: 9979 kg
29 863  EUR
Онлајн: 19час 53мин
Резултати пронајдени: 4967
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.