CHUF – cheap used forklifts од Чешка република, тековни реклами
Каталог
Продава
Поставете оглас

CHUF – cheap used forklifts

Активности
Изнајмување
Веб-страница на компанијата
Локација
Чешка република, Cervená Voda
561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Погледнете мапа
Работно време
07:30-16:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:06:16
Лица за контакт
Yan Bastrykin
Český, English, Русский
Philipp Duzsa
Český, Deutsch, Polski

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
4.1
Осврти: 127
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
JUNGHEINRICH ETV 320 - Вилушкар со подигнување: слика 1
JUNGHEINRICH ETV 320 - Вилушкар со подигнување: слика 2
JUNGHEINRICH ETV 320 - Вилушкар со подигнување: слика 3
JUNGHEINRICH ETV 320 - Вилушкар со подигнување: слика 4
JUNGHEINRICH ETV 320 - Вилушкар со подигнување: слика 5
2017електро9440 чВисина на кревање: 11510 mmКапцитет на кревање: 2000 kg
Чешка република
LINDE E 14-02 - Електричен вилушкар: слика 1
LINDE E 14-02 - Електричен вилушкар: слика 2
LINDE E 14-02 - Електричен вилушкар: слика 3
LINDE E 14-02 - Електричен вилушкар: слика 4
LINDE E 14-02 - Електричен вилушкар: слика 5

12 999EUR

2016електро3009 чВисина на кревање: 4625 mmКапцитет на кревање: 1400 kg
Чешка република
JUNGHEINRICH EFG 215 - Електричен вилушкар: слика 1
JUNGHEINRICH EFG 215 - Електричен вилушкар: слика 2
JUNGHEINRICH EFG 215 - Електричен вилушкар: слика 3
JUNGHEINRICH EFG 215 - Електричен вилушкар: слика 4
JUNGHEINRICH EFG 215 - Електричен вилушкар: слика 5
2018електро3551 чВисина на кревање: 4640 mmКапцитет на кревање: 1500 kg
Чешка република
STILL RX 60-40 - Електричен вилушкар: слика 1
STILL RX 60-40 - Електричен вилушкар: слика 2
STILL RX 60-40 - Електричен вилушкар: слика 3
STILL RX 60-40 - Електричен вилушкар: слика 4
STILL RX 60-40 - Електричен вилушкар: слика 5

21 900EUR

2016електро7493 чВисина на кревање: 4630 mmКапцитет на кревање: 4000 kg
Чешка република
Последни понуди
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 1
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 2
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 3
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 4
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)
Електро

JUNGHEINRICH EFG 425 k

Електричен вилушкар
2019електро13190 чВисина на кревање: 7000 mmКапцитет на кревање: 2500 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Објавено: 1денБрој на оглас 46629

12 888EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 794 107 MKD
 • ≈ 14 009 USD
2019електро13190 чВисина на кревање: 7000 mmКапцитет на кревање: 2500 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Контактирајте го продавачот
STILL RX 20-16 - Електричен вилушкар: слика 1
Електро

STILL RX 20-16

Електричен вилушкар
2018електро9974 чВисина на кревање: 3560 mmКапцитет на кревање: 1600 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Објавено: 1денБрој на оглас 49711

16 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 041 310 MKD
 • ≈ 18 370 USD
2018електро9974 чВисина на кревање: 3560 mmКапцитет на кревање: 1600 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Контактирајте го продавачот
STILL RX 70-16 T - Плински вилушкар: слика 1
STILL RX 70-16 T - Плински вилушкар: слика 2
STILL RX 70-16 T - Плински вилушкар: слика 3
STILL RX 70-16 T - Плински вилушкар: слика 4
STILL RX 70-16 T - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

STILL RX 70-16 T

Плински вилушкар
2017ТНГ5934 чВисина на кревање: 4920 mmКапцитет на кревање: 1600 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Објавено: 1денБрој на оглас 51079

9 300EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 573 028 MKD
 • ≈ 10 109 USD
2017ТНГ5934 чВисина на кревање: 4920 mmКапцитет на кревање: 1600 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Контактирајте го продавачот
JUNGHEINRICH EKX 515 - Вилушкар за подигање роба: слика 1
JUNGHEINRICH EKX 515 - Вилушкар за подигање роба: слика 2
JUNGHEINRICH EKX 515 - Вилушкар за подигање роба: слика 3
JUNGHEINRICH EKX 515 - Вилушкар за подигање роба: слика 4
JUNGHEINRICH EKX 515 - Вилушкар за подигање роба: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)
Електро

JUNGHEINRICH EKX 515

Вилушкар за подигање роба
2007електро17465 чВисина на кревање: 9500 mmКапцитет на кревање: 1500 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Објавено: 1денБрој на оглас 48790

6 999EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 431 250 MKD
 • ≈ 7 607 USD
2007електро17465 чВисина на кревање: 9500 mmКапцитет на кревање: 1500 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Контактирајте го продавачот
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 1
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 2
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 3
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 4
JUNGHEINRICH EFG 425 k - Електричен вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)
Електро

JUNGHEINRICH EFG 425 k

Електричен вилушкар
2019електро9781 чВисина на кревање: 4700 mmКапцитет на кревање: 2500 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Објавено: 1денБрој на оглас 48040

16 999EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 047 410 MKD
 • ≈ 18 477 USD
2019електро9781 чВисина на кревање: 4700 mmКапцитет на кревање: 2500 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Контактирајте го продавачот
TOYOTA 02-7FGF30 - Плински вилушкар: слика 1
TOYOTA 02-7FGF30 - Плински вилушкар: слика 2
TOYOTA 02-7FGF30 - Плински вилушкар: слика 3
TOYOTA 02-7FGF30 - Плински вилушкар: слика 4
TOYOTA 02-7FGF30 - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

TOYOTA 02-7FGF30

Плински вилушкар
2002ТНГ7371 чВисина на кревање: 4700 mmКапцитет на кревање: 3000 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Објавено: 1денБрој на оглас 51154

6 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 425 150 MKD
 • ≈ 7 500 USD
2002ТНГ7371 чВисина на кревање: 4700 mmКапцитет на кревање: 3000 kg
Чешка република, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(457)
t1 test dealer - CHUF – cheap used forklifts
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.