Used Truck Center B.V. од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Used Truck Center B.V.

Used Trucks of all brands, all services insurrance, export plates, documents, transport and shipping.

Веб-страница на компанијата
Локација
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Celsiusstraat 8,, 2652 XT, Berkel en Rodenrijs, The Netherlands
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:19:33
Лица за контакт
Wilfred de Ridder

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
R Renault Trucks овластен дилер
V Volvo овластен дилер
4.3
Осврти: 76
Извор: Google Maps
Последни понуди
Renault Master 135.35 L2 H2 2.3 Dci euro 6 Red Edition - Товарно комбе: слика 1
Renault Master 135.35 L2 H2 2.3 Dci euro 6 Red Edition - Товарно комбе: слика 2
Renault Master 135.35 L2 H2 2.3 Dci euro 6 Red Edition - Товарно комбе: слика 3
Renault Master 135.35 L2 H2 2.3 Dci euro 6 Red Edition - Товарно комбе: слика 4
Renault Master 135.35 L2 H2 2.3 Dci euro 6 Red Edition - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Renault Master 135.35 L2 H2 2.3 Dci euro 6 Red Edition

2020175337 kmдизелЕвро 63136 hp1551 kg3500 kg
Холандија
Објавено: 7денБрој на оглас VDS50T

16 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 039 464 MKD
 • ≈ 17 854 USD
star
2020175337 kmдизелЕвро 63136 hp1551 kg3500 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Renault Master 110.35 L2 H2 euro 6, Red Edition - Товарно комбе: слика 1
Renault Master 110.35 L2 H2 euro 6, Red Edition - Товарно комбе: слика 2
Renault Master 110.35 L2 H2 euro 6, Red Edition - Товарно комбе: слика 3
Renault Master 110.35 L2 H2 euro 6, Red Edition - Товарно комбе: слика 4
Renault Master 110.35 L2 H2 euro 6, Red Edition - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Renault Master 110.35 L2 H2 euro 6, Red Edition

2019247680 kmдизелЕвро 63110 hp1449 kg3500 kg
Холандија
Објавено: 7денБрој на оглас VBH57J

12 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 793 437 MKD
 • ≈ 13 628 USD
star
2019247680 kmдизелЕвро 63110 hp1449 kg3500 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Fiat Ducato 2.3 Multijet 130 - Товарно комбе: слика 1
Fiat Ducato 2.3 Multijet 130 - Товарно комбе: слика 2
Fiat Ducato 2.3 Multijet 130 - Товарно комбе: слика 3
Fiat Ducato 2.3 Multijet 130 - Товарно комбе: слика 4
Fiat Ducato 2.3 Multijet 130 - Товарно комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Fiat Ducato 2.3 Multijet 130

2016452922 kmдизелЕвро 63131 hp1600 kg3500 kg
Холандија
Објавено: 12денБрој на оглас VZ792J

6 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 424 396 MKD
 • ≈ 7 289 USD
star
2016452922 kmдизелЕвро 63131 hp1600 kg3500 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1 Ready to drive - Мало комбе: слика 1
Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1 Ready to drive - Мало комбе: слика 2
Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1 Ready to drive - Мало комбе: слика 3
Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1 Ready to drive - Мало комбе: слика 4
Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1 Ready to drive - Мало комбе: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Renault Trafic 1.6 dci T29 120pk L2H1 Ready to drive

2015199690 kmдизелЕвро 52120 hp1264 kg2900 kg
Холандија
Објавено: 17денБрој на оглас VN055V

11 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 735 006 MKD
 • ≈ 12 625 USD
star
2015199690 kmдизелЕвро 52120 hp1264 kg2900 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Renault T HIGH 480 T 4X2 COMFORT SELECTION - Камион влекач: слика 1
Renault T HIGH 480 T 4X2 COMFORT SELECTION - Камион влекач: слика 2
Renault T HIGH 480 T 4X2 COMFORT SELECTION - Камион влекач: слика 3
Renault T HIGH 480 T 4X2 COMFORT SELECTION - Камион влекач: слика 4
Renault T HIGH 480 T 4X2 COMFORT SELECTION - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault T HIGH 480 T 4X2 COMFORT SELECTION

2018493212 km4x2Евро 6489 hp11236 kg19500 kg
Холандија
Објавено: 17денБрој на оглас 61BKX6

39 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 457 196 MKD
 • ≈ 42 207 USD
star
2018493212 km4x2Евро 6489 hp11236 kg19500 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Volvo FL - Камион сандучар: слика 1
Volvo FL - Камион сандучар: слика 2
Volvo FL - Камион сандучар: слика 3
Volvo FL - Камион сандучар: слика 4
Volvo FL - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Volvo FL

202271469 km4x2210 hp12000 kg
Холандија
Објавено: 27денБрој на оглас 83BTH2

69 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 299 325 MKD
 • ≈ 73 849 USD
star
202271469 km4x2210 hp12000 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Opel Movano 2.3 CDTi L3 - Комбе фургон: слика 1
Opel Movano 2.3 CDTi L3 - Комбе фургон: слика 2
Opel Movano 2.3 CDTi L3 - Комбе фургон: слика 3
Opel Movano 2.3 CDTi L3 - Комбе фургон: слика 4
Opel Movano 2.3 CDTi L3 - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Opel Movano 2.3 CDTi L3

2017325348 kmдизелЕвро 6145 hp1070 kg3500 kg
Холандија
Објавено: 1мес 8ден Број на оглас V324HS

13 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 854 944 MKD
 • ≈ 14 685 USD
star
2017325348 kmдизелЕвро 6145 hp1070 kg3500 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Renault Renault T-11 430 SC T4x2 - Камион влекач: слика 1
Renault Renault T-11 430 SC T4x2 - Камион влекач: слика 2
Renault Renault T-11 430 SC T4x2 - Камион влекач: слика 3
Renault Renault T-11 430 SC T4x2 - Камион влекач: слика 4
Renault Renault T-11 430 SC T4x2 - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault Renault T-11 430 SC T4x2

2016682692 km4x211129 kg19000 kg
Холандија
Објавено: 1мес 10ден Број на оглас 29BHN5

25 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 593 026 MKD
 • ≈ 27 363 USD
star
2016682692 km4x211129 kg19000 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Renault Master 145.35 L4 CC 2.3 dci - Комбе фургон: слика 1
Renault Master 145.35 L4 CC 2.3 dci - Комбе фургон: слика 2
Renault Master 145.35 L4 CC 2.3 dci - Комбе фургон: слика 3
Renault Master 145.35 L4 CC 2.3 dci - Комбе фургон: слика 4
Renault Master 145.35 L4 CC 2.3 dci - Комбе фургон: слика 5
Видете ги сите фотографии (19)

Renault Master 145.35 L4 CC 2.3 dci

2011358059 kmдизелЕвро 53145 hp893 kg3500 kg
Холандија
Објавено: 1мес 11ден Број на оглас 2VLK78

9 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 611 992 MKD
 • ≈ 10 512 USD
star
2011358059 kmдизелЕвро 53145 hp893 kg3500 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Renault T-13 High 520 T4x2 FULL OPTIONS - Камион влекач: слика 1
Renault T-13 High 520 T4x2 FULL OPTIONS - Камион влекач: слика 2
Renault T-13 High 520 T4x2 FULL OPTIONS - Камион влекач: слика 3
Renault T-13 High 520 T4x2 FULL OPTIONS - Камион влекач: слика 4
Renault T-13 High 520 T4x2 FULL OPTIONS - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Renault T-13 High 520 T4x2 FULL OPTIONS

2019607763 km4x2Евро 6519 hp10963 kg19500 kg
Холандија
Објавено: 2мес 27ден Број на оглас 38BNF9

47 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 946 175 MKD
 • ≈ 50 606 USD
star
2019607763 km4x2Евро 6519 hp10963 kg19500 kg
Холандија
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(17)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.