Renault Trucks France
Доверлив
7
Повеќе од 7 години со Truck1
R
Renault Trucks овластен дилер

Renault Trucks France

Веб-страница
https://www.used-renault-trucks.fr/en
Локација
Франција, Saint-Priest
Cite Berliet, Avenue C69806 Saint Priest CedexFrance
Лица за контакт
Sonia Saez
English, Español, Français, Italiano
Последни понуди
Volvo FH13 4x2 VOLVO QUALITY - камион влекач
 6
32 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
731 303 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Centre Occasion Grand Paris, Gonesse

Идентификација UTS204146

Volvo FH13 4x2 VOLVO QUALITY - камион влекач
 6
33 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
698 101 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Renault Truck Venissieux, Venissieux

Идентификација UTS202145

Volvo FH13 4x2 VOLVO QUALITY - камион влекач
 6
33 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
660 302 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Renault Truck Venissieux, Venissieux

Идентификација UTS201537

Scania R-serie 440 HP 220 POINTS DE CONTROLE - камион влекач
 5
40 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
286 462 km
4x2
440 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Renault Truck Venissieux, Venissieux

Идентификација UTS194904

Volvo FH13 VOLVO HIGH QUALITY - камион влекач
 6
32 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
722 048 km
4x2
500 hp

Онлајн: 1мес 1ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Renault Truck Venissieux, Venissieux

Идентификација UTS201535

Renault Premium 11L 430 QUALITY MANUFACTURER - камион влекач
 6
Прашајте за цена

Камион влекач

2009
609 100 km
4x2
430 hp

Онлајн: 1мес 7ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Renault Trucks Marseille - Vitrolles - Vitrolles, Vitrolles

Идентификација UTS202761

Renault Maxity 2,5L 120 - автомобил
 5
22 000 EUR
Нето цена

Автомобил

2012
35 206 km

Онлајн: 1мес 7ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Centre Occasion Grand Paris, Gonesse

Идентификација UTS204348

Renault PREMIUM 7L 270 QUALITY - камион сандучар
 6
19 000 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2013
324 369 km
4x2
270 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Centre Occasion Grand Paris, Gonesse

Идентификација UTS205291

Renault Midlum 7L 280 QUALITY - камион ладилник
 6
9 000 EUR
Нето цена

Камион ладилник

2009
372 500 km
4x2
280 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Centre Occasion Grand Paris, Gonesse

Идентификација UTS205239

Renault Magnum 12L 440 DIRECT RENAULT TRUCKS - камион влекач
 6
6 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2006
650 000 km
4x2
440 hp

Онлајн: 1мес 7ден

Renault Trucks France

7 R

Франција, Centre Occasion Grand Paris, Gonesse

Идентификација UTS206133

Прикажи ги сите понуди (19)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Renault Trucks France
Вашата порака е испратена.