Volvo Group Used Trucks Center Hamburg
Volvo Group Used Trucks Center Hamburg
Доверлив
V
Volvo овластен дилер
R
Renault Trucks овластен дилер

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

Телефони
Веб-страница
www.volvogrouptrucks.de
Локација
Германија, Hamburg
Billstr. 239, 20539 Hamburg, Germany
Лица за контакт
Dawid Kassim
Deutsch, English, Polski
Последни понуди
Volvo FM450/Globe./ADR/ACC/Alufelgen Spurhalteassisten  - камион влекач
 19
27 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
542 463 km
4x2
450 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FH460/Globetrotter/Veb+ Spurhalteassis  - камион влекач
 18
36 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
237 015 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FH460/Globe./ACC/I-Park/ADR/Alufelgen Spurhaltea  - камион влекач
 20
38 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
360 605 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FH500/Globe.XL/RETARDER/I-PARK Spurhalteassis./V  - камион влекач
 20
39 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
531 247 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FH500/Globe.XL/ACC//I-PARK/FULLSPOILER Spurhalte  - камион влекач
 18
37 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
580 816 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FH460/Globe./6x2 BDF/Liftachse Spurhalteassisten  - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 20
44 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2016
508 492 km
6x2
460 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 12ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FH500/Globe. XL/I-Park Seitenverkleidung/Spurhal  - камион влекач
 20
47 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2017
343 496 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FH460/Globe./VEB+/Spurhalteassi.  - камион влекач
 20
39 250 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
296 402 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FM450/Globe.XL/ACC/ADR/Alufelgen Spurhalteassist  - камион влекач
 18
38 900 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
106 635 km
4x2
450 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Volvo FH500/Globe./VEB+/Spurhalteassi. Seitenverkleidu  - камион влекач
 18
57 450 EUR
Нето цена

Камион влекач

2018
215 226 km
4x2
500 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 12ден

Volvo Group Used Trucks Center Hamburg

V R

Германија, Hamburg

Прикажи ги сите понуди (18)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Volvo Group Used Trucks Center Hamburg
Вашата порака е испратена.