UAB VLASAVA

Телефони
Веб-страница
www.vlasava.lt
Локација
Литванија, Palanga
Medvalakio g. 16, LT-00146, Palanga, Klaipeda, Lithuania
Последни понуди
Mercedes Benz Sprinter 515 CDI - градски автобус
 15
6 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2007
844 000 km
Број на седишта: 16 + 5

Онлајн: 20ден

UAB VLASAVA

Литванија, Palanga

Iveco Daily 50 C 15 - приградски автобус
 14
6 800 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2009
324 000 km
Број на седишта: 21

Онлајн: 20ден

UAB VLASAVA

Литванија, Palanga

SAM - (Volvo 7000)  - градски автобус
 10
9 000 EUR
Нето цена

Градски автобус

2013
248 000 km
4x2
Број на седишта: 30/64

Онлајн: 20ден

UAB VLASAVA

Литванија, Palanga

VOLVO  B7R B7R (M3, CE) - градски автобус
 12
7 200 EUR
Нето цена

Градски автобус

2005
643 443 km
4x2
Број на седишта: 29 / 49

Онлајн: 29ден

UAB VLASAVA

Литванија, Palanga

VOLVO B 12 - патнички вагон автобус
 13
6 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2000
922 321 km
4x2
Број на седишта: 47 / 12

Онлајн: 4мес 6ден

UAB VLASAVA

Литванија, Medvalakio g. 16, LT-00146, Palanga, Klaipeda, Lithuania

Volvo B 12 - патнички вагон автобус
 10
5 900 EUR
Вклучувајќи и ДДВ 18%

Патнички вагон автобус

1993
452 031 km
4x2
Број на седишта: 47

Онлајн: 4мес 6ден

UAB VLASAVA

Литванија, Palanga

Mercedes Benz INTEGRO - приградски автобус
 19
7 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2000
4x2
Број на седишта: 50 / 29

Онлајн: 4мес 6ден

UAB VLASAVA

Литванија, Medvalakio g. 16, LT-00146, Palanga, Klaipeda, Lithuania

Mercedes Benz EVOBUS Evobus - патнички вагон автобус
 9
19 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2004
1 120 000 km
4x2
Број на седишта: 51

Онлајн: 4мес 8ден

UAB VLASAVA

Литванија, Palanga

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до UAB VLASAVA
Вашата порака е испратена.