VIVOS - Autohandel

Телефони
Локација
Германија, Velten
Heidering 15 16727 Velten Deutschland
Последни понуди
Vanhool Astromega TD 927 Motor DAF .Top Zustand - двокатен автобус
 20
48 000 EUR
Нето цена

Двокатен автобус

2006
1 151 000 km
Број на седишта: 91

Онлајн: 21час 19мин

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Volvo 9700 HD,Original Euro5,Top Zustand - патнички вагон автобус
 20
42 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2009
678 119 km
Број на седишта: 58

Онлајн: 21час 19мин

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Vanhool TX 915 Acron Top Zustand Wie Neu.DAF.Motor!!!! - патнички вагон автобус
 20
57 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2012
870 000 km
Број на седишта: 51

Онлајн: 3ден

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Идентификација 234589

Vanhool Astromega DT925 Original 606451Km - двокатен автобус
 20
45 000 EUR
Нето цена

Двокатен автобус

2005
606 451 km
Број на седишта: 85

Онлајн: 3ден

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

VDL BOVA FHD 104.365  Euro 5 - патнички вагон автобус
 20
29 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2010
718 000 km
Број на седишта: 42

Онлајн: 10ден

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Идентификација 257865

Mercedes-Benz Sprinter 516 XXL Euro 5  TOP Zustand Wie Neu !! - патнички вагон автобус
 20
14 500 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2011
265 000 km
Број на седишта: 20

Онлајн: 24ден

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Идентификација 347890

Vanhool Astromega 927 Neu motor - двокатен автобус
 20
30 000 EUR
Нето цена

Двокатен автобус

2003
1 400 000 km
Број на седишта: 94

Онлајн: 24ден

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Идентификација 098757

Vanhool Astron 916 orig. Km 660000.Schaltgetribe!!!!!!!! - патнички вагон автобус
 20
29 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2006
660 000 km
Број на седишта: 63

Онлајн: 1мес 8ден

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Mercedes-Benz Tourismo 17 RHD L.  Top Zustand KM Orig. - патнички вагон автобус
 20
38 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2007
667 000 km
Број на седишта: 63

Онлајн: 2мес 24ден

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Идентификација 3132324

Setra 416 GT-HD Analog Tacho.Deutsches Bus - патнички вагон автобус
 20
30 000 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2006
972 000 km
Број на седишта: 51

Онлајн: 2мес 27ден

VIVOS - Autohandel

Германија, Velten

Идентификација 789989

Прикажи ги сите понуди (14)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до VIVOS - Autohandel
Вашата порака е испратена.