Garage Verspui

Телефони
Веб-страница
www.verspui.nl
Работно време
08:00-18:30 Пон - Пет
08:00-13:00 Саб
Локација
Холандија, Hoornaar
Hoge Giessen 4, 4223 MB Hoornaar, The Netherlands
Лица за контакт
Maurits van Giessen
English, Deutsch, Nederlands
Последни понуди
Samro SD33WHVE 2x stuuras BPW / Twistlocks - полуприколка платформа
 15
Прашајте за цена

Полуприколка платформа

2008
Корисна носивост: 21 580 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 1ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 213055

DAF XF105.410 FT Euro5 Lowdeck - камион влекач
 12
Прашајте за цена

Камион влекач

2013
684 683 km
4x2
408 hp

Онлајн: 6ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 213049

DAF XF480 FT SSC Intarder Euro6 - камион влекач
 12
Прашајте за цена

Камион влекач

2017
378 222 km
4x2
483 hp

Онлајн: 6ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 213027

DAF CF440 FT Euro6 - камион влекач
 13
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
430 610 km
4x2
435 hp
Корисна носивост: 12 052 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 7ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 213048

DAF XF480 FT SSC Euro6 Intarder - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2017
293 778 km
4x2
483 hp

Онлајн: 8ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 213026

DAF FT XF105.410 SC Euro5 - камион влекач
 11
Прашајте за цена

Камион влекач

2009
993 977 km
4x2
408 hp
Корисна носивост: 11 600 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 9ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203061

Kässbohrer XS / RS - полуприколка со церада
 11
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2007
Корисна носивост: 34 650 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 13ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203249

DAF FTG XF105.410 Euro5 - камион влекач
 8
Прашајте за цена

Камион влекач

2006
1 365 291 km
6x2
408 hp
Корисна носивост: 18 062 kg
Бруто тежина: 26 500 kg

Онлајн: 15ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 213029

Krone Schuifzeilen BPW-assen trommelremmen - полуприколка со церада
 8
6 450 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2012
Корисна носивост: 34 400 kg
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 18ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203152

DAF Fuel Tank 2198091 - резервоар за гориво
 2
Прашајте за цена

Резервоар за гориво

ОЕМ замена: 2 198 091

Онлајн: 27ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Прикажи ги сите понуди (39)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Garage Verspui
Вашата порака е испратена.