Garage Verspui

Телефони
Веб-страница
www.verspui.nl
Работно време
08:00-18:30 Пон - Пет
08:00-13:00 Саб
Локација
Холандија, Hoornaar
Hoge Giessen 4, 4223 MB Hoornaar, The Netherlands
Лица за контакт
Maurits van Giessen
English, Deutsch, Nederlands
Последни понуди
DAF XF480 FT Euro6 Intarder Full-Air - камион влекач
 14
Прашајте за цена

Камион влекач

2019
177 569 km
4x2
483 hp
Корисна носивост: 11 396 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 6ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203193

lako 3-assige aanhanger SAF-assen - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 7
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

1995
Корисна носивост: 23 180 kg
Бруто тежина: 28 000 kg

Онлајн: 21ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203174

DAF FT XF105.410 Euro5 Manual - камион влекач
 10
Прашајте за цена

Камион влекач

2011
961 646 km
4x2
408 hp
Корисна носивост: 11 189 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 26ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203143

DAF FA CF65.220 Euro5 Koelwagen - камион ладилник
 13
11 750 EUR
Нето цена

Камион ладилник

2011
352 542 km
4x2
222 hp
Корисна носивост: 8 680 kg
Бруто тежина: 18 200 kg

Онлајн: 26ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203149

DAF XF460 FT Euro6 Intarder Hydrauliek - камион влекач
 13
Прашајте за цена

Камион влекач

2014
774 647 km
4x2
462 hp

Онлајн: 27ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203146

DAF FT XF105.460 Euro5 - камион влекач
 9
Прашајте за цена

Камион влекач

2011
873 528 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 10 685 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 27ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203141

DAF XF Space Cab - резервни делови за кабина/ каросерија
 8
6 500 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

Онлајн: 1мес 6ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација 2

DAF CF Space Cab - резервни делови за кабина/ каросерија
 9
7 000 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

Онлајн: 1мес 6ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација 3

DAF CF Space Cab - резервни делови за кабина/ каросерија
 7
7 000 EUR
Нето цена

Резервни делови за кабина/ каросерија

Онлајн: 1мес 6ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација 4

Mercedes-Benz ACTROS 1942 Euro6 - камион влекач
 11
28 450 EUR
Нето цена

Камион влекач

2016
577 045 km
4x2
421 hp
Корисна носивост: 11 319 kg
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Garage Verspui

15

Холандија, Hoornaar

Идентификација V 203049

Прикажи ги сите понуди (54)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Garage Verspui
Вашата порака е испратена.