Verhaegh Trading B.V. - опреми за ракување со материјалот

2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Kalmar DCD 100-6 - вилушкар
 20
21 500 EUR
Нето цена

Вилушкар

1998
Дизел
12 165 ч
Капцитет на кревање: 10 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48957

KALMAR DCD 100-6 - ракувач со контејнери
 20
21 500 EUR

Ракувач со контејнери

1998
Дизел
12 165 ч

Онлајн: 2год 2мес

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48957

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Verhaegh Trading B.V.
Вашата порака е испратена.