Verhaegh Trading B.V. - градежни машини

55
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Onbekend Kluth KLAD 320/4/3SP - градежна машина
 8
2 000 EUR
Нето цена

Градежна машина

1975
2 881 ч
Нето тежина: 1 200 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, winterswijk

Идентификација 48486

Liebherr LTM 1060 8x8x8 - кран за сите терени
 20
Прашајте за цена

Кран за сите терени

1987
136 895 km
14 355 ч
Нето тежина: 48 000 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49415

Onbekend DIBA Waterpomp - пумпа за вода
 12
Прашајте за цена

Пумпа за вода

1995
1 249 ч

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, W

Идентификација 49209

Muller Opladen GDF 302 - градежна машина
 7
2 000 EUR
Нето цена

Градежна машина

5 493 ч

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48959

Muller Opladen GDF302LDN - градежна машина
 9
2 000 EUR
Нето цена

Градежна машина

1980
Нето тежина: 1 120 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48946

Onbekend muller-opladen GDF302B-SL - градежна машина
 12
2 250 EUR
Нето цена

Градежна машина

1993
Нето тежина: 1 140 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, winterswijk

Идентификација 48525

Onbekend DIBA Waterpomp - пумпа за вода
 12
Прашајте за цена

Пумпа за вода

1986
113 ч

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49208

Compair limited AR4 - компресор за воздух
 4
1 500 EUR
Нето цена

Компресор за воздух

1982
1 884 ч
Нето тежина: 750 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, winterswijk

Идентификација 48178

Caterpillar 330 L - багер гасеничар
 20
52 500 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

1995
7 712 ч
Нето тежина: 35 kg
226 hp

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48630

Putzmeister M 2241 D - пумпа за вода
 10
Прашајте за цена

Пумпа за вода

1989
2 782 ч

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49211

Muller Opladen GDF302 LDN - градежна машина
 9
2 000 EUR
Нето цена

Градежна машина

1980
Нето тежина: 1 100 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48940

Caterpillar 3306 - генераторска поставка
 7
7 500 EUR
Нето цена

Генераторска поставка

1993

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, winterswijk

Идентификација 48524

Demag mannesmann SC 40 DS - компресор за воздух
 3
1 250 EUR
Нето цена

Компресор за воздух

1986
2 951 ч

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, winterswijk

Идентификација 48140

Caterpillar SR 4 - генераторска поставка
 8
4 500 EUR
Нето цена

Генераторска поставка

1998

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48981

Liebherr LTM 1060-2 8x6x8 - кран за сите терени
 20
Прашајте за цена

Кран за сите терени

2001
37 965 km
23 594 ч
Нето тежина: 48 000 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49442

Siemens IP 55 71M MI B5 - генераторска поставка
 6
Прашајте за цена

Генераторска поставка

2016

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48983

Tadano Faun ATF 65 G-4 8x6x8 - кран за сите терени
 20
Прашајте за цена

Кран за сите терени

2010
45 563 km
9 391 ч
Нето тежина: 48 000 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49401

Muller Opladen GDF202B - градежна машина
 7
2 000 EUR
Нето цена

Градежна машина

1989
5 960 ч

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48947

Irmer+Elze 92 - компресор за воздух
 4
1 250 EUR
Нето цена

Компресор за воздух

1994
942 ч
Нето тежина: 600 kg

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, winterswijk

Идентификација 48165

Caterpillar 330CLN - багер гасеничар
 18
52 500 EUR
Нето цена

Багер гасеничар

2004
12 495 ч
Нето тежина: 35 kg
250 hp

Онлајн: 4ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48497

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Verhaegh Trading B.V.
Вашата порака е испратена.