Verhaegh Trading B.V. - Возила за продажба

437
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 22 1/22   
Сортирај според:
Резултати по страница:
GINAF  - кипер
 15
10 500 EUR

Кипер

1989
314 201 km
4x4
240 hp
Корисна носивост: 8 388 607 kg
Бруто тежина: 11 560 kg

Онлајн: 26ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 48595

 BPW Trailer assen - оска
 2
Прашајте за цена

Оска за камион

Онлајн: 1мес 6ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49432

 MERCEDES-BENZ OM442 - мотор
 4
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49426

 MERCEDES-BENZ Vario 815 D - оска
 7
Прашајте за цена

Оска за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49422

 MERCEDES-BENZ Vario 815 D - оска
 8
Прашајте за цена

Оска за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49421

 MAN D2840LF01 - мотор
 6
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49418

 ZF 16S220 - менувач на брзини
 4
Прашајте за цена

Менувач на брзини за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49419

 MERCEDES-BENZ OM442 - мотор
 3
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49425

 DEUTZ-FAHR BF8L513 - мотор
 7
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49417

 RENAULT Midliner - мотор
 4
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49430

KRUPP KMK 4070 8x8 - мобилен кран
 12
Прашајте за цена

Мобилен кран

1990

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49424

 RENAULT FR Premium 400 - мотор
 4
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

 RENAULT FR Premium 385 - мотор
 4
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49428

 MERCEDES-BENZ Vario 815 D - мотор
 7
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49423

 SCANIA DC901 - мотор
 4
Прашајте за цена

Мотор за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49427

 ZF 16S130 - менувач на брзини
 3
Прашајте за цена

Менувач на брзини за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49420

 ZF S6-36 - менувач на брзини
 3
Прашајте за цена

Менувач на брзини за камион

Онлајн: 1мес 10ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49431

 Allison Transmisson 1000 - менувач на брзини
 5
Прашајте за цена

Менувач на брзини за камион

2008

Онлајн: 1мес 20ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49411

 MERCEDES-BENZ 904LA.11/3-00 - мотор
 6
Прашајте за цена

Мотор за камион

5 000 km

Онлајн: 1мес 20ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49408

 MERCEDES-BENZ OM904LA.1V/3-90 - мотор
 4
Прашајте за цена

Мотор за камион

5 000 km

Онлајн: 1мес 20ден

Verhaegh Trading B.V.

Холандија, Winterswijk

Идентификација 49413

1 2 3 22   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Verhaegh Trading B.V.
Вашата порака е испратена.