VBI Group
За продавачотПогледнете мапаПонуди (304)

VBI Group

phone_iphoneТелефони+45 40 35 ...
location_onЛокацијаDenmark, Christiansfeld
Kongensgade 38, DK-6070 Christiansfeld, Denmark
languageВеб-страницаhttp://www.vbi-group.eu

Лица за контакт

Svend K. Pedersen

Svend K. Pedersen

Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska

+45 401747...

Dan B. Pedersen

Dan B. Pedersen

Deutsch, Dansk, English, Polski

+45 403562...

Испратете порака до VBI Group


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Приградски автобус MERCEDES-BENZ 550 Integro
15
Приградски автобус
MERCEDES-BENZ 550 Integro
VBI Group
Данска
Година на производство: 2004
Километража: 153007 km
Емисиона класа: Евро 3
Број на седишта: 47
5 400  EUR
Онлајн: 1ден
Приградски автобус MERCEDES-BENZ Integro
15
Приградски автобус
MERCEDES-BENZ Integro
VBI Group
Данска
Година на производство: 2007
Километража: 396192 km
Емисиона класа: Евро 4
Број на седишта: 54
22 500  EUR
Онлајн: 1ден
Минибус, патничко комбе MERCEDES-BENZ 315 CDI
11
Минибус, патничко комбе
MERCEDES-BENZ 315 CDI
VBI Group
Данска
Година на производство: 2010
Километража: 465420 km
Емисиона класа: Евро 4
Број на седишта: 14
3 800  EUR
Онлајн: 3ден
Патнички вагон автобус ISUZU Visigo HP
15
Патнички вагон автобус
ISUZU Visigo HP
VBI Group
Данска
Ново
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 37
170 000  EUR
Онлајн: 3ден
Приградски автобус IRISBUS CROSSWAY LE
13
Приградски автобус
IRISBUS CROSSWAY LE
VBI Group
Данска
Година на производство: 2008
Километража: 675481 km
Емисиона класа: Евро 5
Број на седишта: 44
17 000  EUR
Онлајн: 7ден
Минибус, патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 515 CDI
14
Минибус, патничко комбе
MERCEDES-BENZ Sprinter 515 CDI
VBI Group
Данска
Година на производство: 2010
Километража: 365210 km
Емисиона класа: Евро 4
Број на седишта: 20
15 000  EUR
Онлајн: 7ден
Минибус, патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 55EVO
16
Минибус, патничко комбе
MERCEDES-BENZ SPRINTER 55EVO
VBI Group
Данска
Година на производство: 2012
Километража: 286947 km
Емисиона класа: Евро 5
Број на седишта: 22
17 000  EUR
Онлајн: 7ден
Минибус, патничко комбе IVECO FORVEDA
10
Минибус, патничко комбе
IVECO FORVEDA
VBI Group
Данска
Година на производство: 2016
Километража: 119541 km
Емисиона класа: Евро 6
Број на седишта: 17
24 500  EUR
Онлајн: 10ден
Минибус, патничко комбе MERCEDES-BENZ 516 CDI
14
Минибус, патничко комбе
MERCEDES-BENZ 516 CDI
VBI Group
Данска
Година на производство: 2010
Километража: 509947 km
Емисиона класа: Евро 5
Број на седишта: 20
17 000  EUR
Онлајн: 10ден
Приградски автобус IRISBUS ARWAY
14
Приградски автобус
IRISBUS ARWAY
VBI Group
Данска
Година на производство: 2012
Километража: 1367567 km
Број на седишта: 45
40 500  EUR
Онлајн: 10ден
Резултати пронајдени: 304
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.