Unimog Huber GbR од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Unimog Huber GbR

Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, 85416 Langenbach
Eichenstr. 5, 85416 Langenbach, Germany
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:00Пон - Пет
09:00-14:00Саб
Локално време на дилерот:14:26

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
4.9
Осврти: 15
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 1
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 2
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 3
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 4
Unimog U300 405 01313 mit Rahmenwinde - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 5
20027421 ч174 hp
Германија
Контактирајте го продавачот
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 1
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 2
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 3
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 4
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило, Камион со платформа: слика 5
20108171 ч238 hpКорисна носивост: 12500 kg
Германија
Контактирајте го продавачот
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило: слика 1
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило: слика 2
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило: слика 3
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило: слика 4
Unimog 400 - U400 405 25177 mit Wechselkran Merced - Комунално/ Специјално возило: слика 5
8171 ч238 hpКорисна носивост: 12500 kg
Германија
Контактирајте го продавачот
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 1
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 2
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 3
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 4
Unimog Salzstreuer Gmeiner 4000TCFS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 5
2005
Германија
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Комунално/ Специјално возило: слика 1
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Комунално/ Специјално возило: слика 2
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Комунално/ Специјално возило: слика 3
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Комунално/ Специјално возило: слика 4
Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H - Комунално/ Специјално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Unimog Leitpfostenwaschgerät Schmidt RPS-H

Комунално/ Специјално возило
200250 km
Германија, Langenbach, Deutschland
Објавено: 2мес 2денБрој на оглас G19-56-1-001

1 450EUR

 • ≈ 89 208 MKD
 • ≈ 1 550 USD
200250 km
Германија, Langenbach, Deutschland
Контактирајте го продавачот
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Комунално/ Специјално возило: слика 1
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Комунално/ Специјално возило: слика 2
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Комунално/ Специјално возило: слика 3
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Комунално/ Специјално возило: слика 4
Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300 - Комунално/ Специјално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (8)

Unimog Leitpfostenwaschgerät Drutzel LWG-U-300

Комунално/ Специјално возило
200450 km
Германија, Deutschland, Langenbach
Објавено: 2мес 2денБрој на оглас G14-101169

1 450EUR

 • ≈ 89 208 MKD
 • ≈ 1 550 USD
200450 km
Германија, Deutschland, Langenbach
Контактирајте го продавачот
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Плуг за чистење снег: слика 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Плуг за чистење снег: слика 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Плуг за чистење снег: слика 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Плуг за чистење снег: слика 4
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw. - Плуг за чистење снег: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt Landw.

Плуг за чистење снег
1980
Германија, Langenbach, Deutschland
Објавено: 4мес 26денБрој на оглас SP08-1413

1 950EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 119 969 MKD
 • ≈ 2 085 USD
1980
Германија, Langenbach, Deutschland
Контактирајте го продавачот
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Плуг за чистење снег: слика 1
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Плуг за чистење снег: слика 2
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Плуг за чистење снег: слика 3
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Плуг за чистење снег: слика 4
Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1 - Плуг за чистење снег: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Unimog Schneepflug - Schneeschild Schmidt CP1

Плуг за чистење снег
1997
Германија, Langenbach, Deutschland
Објавено: 4мес 26денБрој на оглас SP10-11212

2 250EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 138 426 MKD
 • ≈ 2 406 USD
1997
Германија, Langenbach, Deutschland
Контактирајте го продавачот
Unimog Salzstreuer Gmeiner STA2500TC FS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 1
Unimog Salzstreuer Gmeiner STA2500TC FS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 2
Unimog Salzstreuer Gmeiner STA2500TC FS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 3
Unimog Salzstreuer Gmeiner STA2500TC FS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 4
Unimog Salzstreuer Gmeiner STA2500TC FS - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Unimog Salzstreuer Gmeiner STA2500TC FS

Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило
2005
Германија, Deutschland, Langenbach
Објавено: 4мес 26денБрој на оглас SST04-10221

9 900EUR

 • ≈ 609 076 MKD
 • ≈ 10 587 USD
2005
Германија, Deutschland, Langenbach
Контактирајте го продавачот
Unimog Salzstreuer Gmeiner DK WA 24V - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 1
Unimog Salzstreuer Gmeiner DK WA 24V - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 2
Unimog Salzstreuer Gmeiner DK WA 24V - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 3
Unimog Salzstreuer Gmeiner DK WA 24V - Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило: слика 4

Unimog Salzstreuer Gmeiner DK WA 24V

Распрскувач на песок/ Сол за Комунално/ Специјално возило
2000
Германија, Langenbach, Deutschland
Објавено: 4мес 26денБрој на оглас SST22-21009143

4 900EUR

 • ≈ 301 462 MKD
 • ≈ 5 240 USD
2000
Германија, Langenbach, Deutschland
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(57)
t1 test dealer - Unimog Huber GbR
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.