Unilift GmbH&Co.Kg

Телефони
Веб-страница
http://www.unilift.de
Локација
Германија, Ludwigsfelde
Robert-Bosch-Str. 9, 14974 Ludwigsfelde bei Berlin, Germany
Лица за контакт
Anatoly Ivanov
Deutsch, English, Español, Français, Македонски, Polski
Laszlo Fodor
Deutsch, Magyar, Română
Jan Richter
Deutsch, English, Español
Последни понуди
STILL RX 20-18 / 6213 - преден вилушкар со три тркала
 9
11 340 EUR

Преден вилушкар со три тркала

2013
Електро
11 340 ч
Висина на кревање: 5 470 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL FM-X 17 - вилушкар со подигнување
 9
5 040 EUR

Вилушкар со подигнување

2012
Електро
5 539 ч
Висина на кревање: 4 210 mm
Капцитет на кревање: 1 700 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL EGV-S 20 - сложувач
 8
3 720 EUR

Сложувач

2011
Електро
2 934 ч
Висина на кревање: 4 450 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 6ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

HUBTEX EGU 40 L-SO - вилушкар за палети
 7
4 200 EUR

Вилушкар за палети

2012
Електро
922 ч
Висина на кревање: 160 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 6ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-16 P / 6212 - преден вилушкар со четири тркала
 9
11 640 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2015
Електро
10 246 ч
Висина на кревање: 5 600 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 6ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 60-25 / 6345 - преден вилушкар со четири тркала
 9
15 480 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2015
Електро
15 088 ч
Висина на кревање: 5 100 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 6ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 60-30 / 6323 - преден вилушкар со четири тркала
 9
16 680 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2014
Електро
5 047 ч
Висина на кревање: 5 380 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 6ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL EGV 14 - сложувач
 8
4 200 EUR

Сложувач

2012
Електро
1 139 ч
Висина на кревање: 5 530 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 6ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

HYSTER J 3.00  XM-861 - преден вилушкар со четири тркала
 9
4 680 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2008
Електро
9 534 ч
Висина на кревање: 4 050 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 6ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL EXV 12 Li - сложувач
 6
4 320 EUR

Сложувач

2013
Електро
4 807 ч
Висина на кревање: 3 910 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 8ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

Прикажи ги сите понуди (268)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Unilift GmbH&Co.Kg
Вашата порака е испратена.