UmmanMak од Турција, тековни реклами
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

UmmanMak

 Сопствено производство
Телефони
Рејтинг
4.9 Осврти: 33
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
Локација
Турција, Ankara
İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey
Последни понуди
UGURMAK WET MIX PLANT / ГРУНТОСМЕСИТЕЛЬНАЯ УСТАНОВКА / CENTRALES À FROID - бетонска опрема
 5
Прашајте за цена

Бетонска опрема

Ново
2023

Објавено: 1час 11мин

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK CRUSHING AND SCREENING PLANT / ДРОБИЛЬНАЯ УСТАНОВКА / INSTALLATION DE CONCASSAGE ET CRIBLAGE - дробилка
 17
Прашајте за цена

Дробилка

Ново
2023

Објавено: 1мес 4ден

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK MOBILE CRUSHING AND SCREENING PLANT ON SINGLE CHASSIS / МОБИЛЬНАЯ ДРОБИЛЬНО-СОРТИРОВОЧНАЯ УСТАНОВКА НА ОДНОМ ШАССИ / INSTALLATION MOBILE DE CONCASSAGE ET CRIBLAGE SUR CHÂSSIS UNIQUE - мобилна дробилка
 6
Прашајте за цена

Мобилна дробилка

Ново
2023

Објавено: 1час 11мин

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK MOBILE JAW CRUSHER / МОБИЛЬНАЯ ЩЕКОВАЯ ДРОБИЛКА / UNITÉ MOBILE DE CONCASSEUR À MÂCHOIRES - мобилна дробилка
 2
Прашајте за цена

Мобилна дробилка

Ново
2023

Објавено: 1мес 4ден

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK MOBILE IMPACT CRUSHER / МОБИЛЬНАЯ УДАРНАЯ РОТОРНАЯ ДРОБИЛКА / UNITÉ MOBILE DE BROYEUR À PERCUSSION PRIMAIRE - мобилна дробилка
 3
Прашајте за цена

Мобилна дробилка

Ново
2023

Објавено: 1мес 4ден

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK APRON FEEDER / ПЛАСТИНЧАТЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEURS A PALETTES - рударска машина
 3
Прашајте за цена

Рударска машина

Ново

Објавено: 1мес 4ден

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK WOBBLER FEEDER / ВАЛКОВЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEUR A DISQUE - рударска машина
 3
Прашајте за цена

Рударска машина

Ново
2023

Објавено: 1мес 4ден

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK VIBRATING BELT FEEDER / ВИБРАЦИОННЫЙ ЛЕНТОЧНЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEUR A BANDE - рударска машина
 2
Прашајте за цена

Рударска машина

Ново
2023

Објавено: 1мес 5ден

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK TUNNEL FEEDER / ТУННЕЛЬНЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEUR TUNNEL - рударска машина
 1
Прашајте за цена

Рударска машина

Ново
2023

Објавено: 1мес 5ден

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

UGURMAK VIBRATING GRIZZLY FEEDER / ВИБРАЦИОННЫЙ КОЛОСНИКОВЫЙ ПИТАТЕЛЬ / ALIMENTATEUR VIBRANT A SCALPEUR - рударска машина
 1
Прашајте за цена

Рударска машина

Ново
2023

Објавено: 1мес 5ден

UmmanMak

Турција, İvedik OSB, 1341 cad., no:71, Yenimahalle/ANKARA, Turkey

Прикажи ги сите понуди (50)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до UmmanMak
Вашата порака е испратена.
t1 old