UEG Universal Equipment GmbH
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1

UEG Universal Equipment GmbH

Телефони
Локација
Германија, D-25469 Halstenbek
Antwerpenstr. 1A, D-21129 Hamburg, Germany
Лица за контакт
Florian Hoffmann
Последни понуди
Kalmar DRG450-60S5M  - сложувачки досегнувач
 2
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2016
Дизел
13 800 ч
Висина на кревање: 15 100 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 4ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Kalmar_DRG450-60S5M

Kalmar DCF100-45E6  - ракувач со контејнери
 9
Прашајте за цена

Ракувач со контејнери

2014
Дизел
13 500 ч
Висина на кревање: 16 300 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 4ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Kalmar_DCF100-45E6-27

Kalmar DC12-1200  - вилушкар
 10
Прашајте за цена

Вилушкар

1987
Дизел
21 400 ч
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 12 000 kg

Онлајн: 4ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Kalmar_DC12-1200_27

Kalmar DRF450-65S5L  - сложувачки досегнувач
 7
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2015
Дизел
5 350 ч
Висина на кревање: 15 100 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 4ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација KalmarDRF450-65S5L

CVS Ferrari F481  - сложувачки досегнувач
 10
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2009
Дизел
9 074 ч
Висина на кревање: 16 200 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 12ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација CVS_Ferrari_F481-26

Sany SRSC4535G  - сложувачки досегнувач
 8
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2013
Дизел
4 920 ч
Висина на кревање: 15 100 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 12ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Sany_SRSC4535G_26

Kalmar DCF100-45E7  - ракувач со контејнери
 1
Прашајте за цена

Ракувач со контејнери

2016
Дизел
11 160 ч
Висина на кревање: 18 800 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 12ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Kalmar_DCF100-45E7

CVS Ferrari F478  - сложувачки досегнувач
 6
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2012
Дизел
12 860 ч
Висина на кревање: 16 200 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 12ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација CVS_F478_26

CVS Ferrari TT2516 B  - трактор на терминалот
 10
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2008
8 803 ч
Капцитет на кревање: 32 000 kg

Онлајн: 12ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација CVS_TT2516_26

Sany SCP160G  - вилушкар
 10
Прашајте за цена

Вилушкар

2015
Дизел
3 550 ч
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 12ден

UEG Universal Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Sany_SCP160G_26

Прикажи ги сите понуди (20)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до UEG Universal Equipment GmbH
Вашата порака е испратена.