UCE -Trading BVBA
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Галерија

UCE -Trading BVBA

Веб-страница
www.uce-trading.be
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Белгија, OOSTKAMP
BRUGSESTRAAT 192A, 8020 OOSTKAMP - BELGIUM
Последни понуди
Caterpillar 988B  - утоварувач со тркала
 20
27 500 EUR

Утоварувач со тркала

1991
20 390 ч
381 hp

Онлајн: 3ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 9657

Schmelzer 922  - утоварувач со тркала
 20
12 500 EUR

Утоварувач со тркала

2020
50 hp

Онлајн: 20ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 9825

Liebherr LTM 1060-2  - кран за сите терени
 20
125 000 EUR

Кран за сите терени

2001
47 513 km

Онлајн: 20ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 9482

Caterpillar 950H  - утоварувач со тркала
 20
Прашајте за цена

Утоварувач со тркала

2007
13 540 ч
197 hp

Онлајн: 1мес 1ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 6942

Caterpillar 349EL  - багер гасеничар
 20
122 000 EUR

Багер гасеничар

2012
11 932 ч
425 hp

Онлајн: 1мес 1ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 7788

CASE 668B-P  - багер на тркала
 20
12 500 EUR

Багер на тркала

1995
16 500 ч
87 hp

Онлајн: 1мес 1ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, OOSTKAMP

Идентификација 9808

Bitelli BB 670  - асфалтен поплочувач
 20
21 500 EUR

Асфалтен поплочувач

1995
3 635 ч

Онлајн: 1мес 1ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 8383

Volvo EW160C  - багер на тркала
 20
33 000 EUR

Багер на тркала

2007
15 175 ч
138 hp

Онлајн: 1мес 1ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 6678

Caterpillar 321D LCR  - багер гасеничар
 20
64 000 EUR

Багер гасеничар

2012
8 425 ч
138 hp

Онлајн: 1мес 1ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 6396

Metso LT106  - дробилка
 20
Прашајте за цена

Дробилка

2015
3 500 ч

Онлајн: 1мес 1ден

UCE -Trading BVBA

Белгија, Belgien, Oostkamp

Идентификација 7717

Прикажи ги сите понуди (28)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до UCE -Trading BVBA
Вашата порака е испратена.