TruckStore Piacenza
Доверлив
8
Повеќе од 8 години со Truck1
M
Mercedes-Benz овластен дилер

TruckStore Piacenza

Веб-страница
Локација
Италија, Piacenza
Via Germania, snc
29012 Caorso (PC)
Последни понуди
Mercedes-Benz Actros ACTROS 1833 L - камион со церада
 9
43 900 EUR

Камион со церада

2014
374 774 km
4x2
326 hp
Корисна носивост: 8 100 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 20час 57мин

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5900

Mercedes-Benz Actros ACTROS 2542 L - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 8
28 900 EUR

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2012
434 981 km
6x2
421 hp
Корисна носивост: 15 353 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 20час 57мин

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5875

Mercedes-Benz Actros ACTROS 2545 L - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 9
46 900 EUR

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2015
505 817 km
6x2
448 hp
Корисна носивост: 15 541 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 20час 57мин

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5896

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1845 LS - камион влекач
 8
41 900 EUR

Камион влекач

2015
353 098 km
4x2
448 hp
Корисна носивост: 9 886 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 20час 57мин

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5882

Mercedes-Benz Actros ACTROS 2545 L - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 8
46 900 EUR

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2015
501 147 km
6x2
448 hp
Корисна носивост: 15 549 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 20час 57мин

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5898

DAF XF 105 - 460 - камион влекач
 7
15 900 EUR

Камион влекач

2010
804 800 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5883

DAF XF 105 - 460 - камион влекач
 6
15 900 EUR

Камион влекач

2010
1 026 449 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 10 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5886

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1848 LS - камион влекач
 9
36 900 EUR

Камион влекач

2014
421 810 km
4x2
475 hp
Корисна носивост: 9 586 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5840

Mercedes-Benz Actros ACTROS 1848 LS - камион влекач
 9
34 900 EUR

Камион влекач

2014
547 640 km
4x2
475 hp
Корисна носивост: 9 975 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5842

Mercedes-Benz Actros ACTROS 2545 L - транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
 10
43 900 EUR

Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело

2015
525 859 km
6x2
448 hp
Корисна носивост: 15 475 kg
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 5ден

TruckStore Piacenza

8 M

Италија, Piacenza

Идентификација 193007S5868

Прикажи ги сите понуди (150)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до TruckStore Piacenza
Вашата порака е испратена.