Truckcenter Veendam B.V.

Телефони
Веб-страница
http://www.truckcenterveendam.eu
Локација
Холандија, Veendam
Demeterlaan 11, 9641 ML Veendam, The Netherlands
Последни понуди
DAF LF45 180 - камион сандучар
 18
10 700 EUR
Нето цена

Камион сандучар

2012
551 009 km
4x2
184 hp
Корисна носивост: 6 120 kg
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 2ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација 21BBH9

DRACO Kastentrailer-stuuras /liftas/insulated TZA339 - полуприколка сандучар
 14
3 900 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2004
3-оски
Корисна носивост: 32 450 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 2ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација OH03KH

Volvo FH 420 4x2 Globetrotter - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2015
841 107 km
4x2
428 hp
Корисна носивост: 11 928 kg
Бруто тежина: 19 500 kg

Онлајн: 2ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација 89BFG8

Volvo FM 380 4x2 Globetrotter - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2008
1 033 663 km
4x2
389 hp
Корисна носивост: 11 692 kg
Бруто тежина: 18 600 kg

Онлајн: 3ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација BTTJ12

MAN TGA 41 360 stetter mixer 9m3 - бетонска мешалка
 20
Прашајте за цена

Бетонска мешалка

2004
380 961 km
Нето тежина: 14 760 kg
Корисна носивост: 22 240 kg
360 hp

Онлајн: 3ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација BPSH96

Burg BPO 12-27 Z Food Feed 27.500 liter - полуприколка цистерна
 17
Прашајте за цена

Полуприколка цистерна

1992
3-оски
Корисна носивост: 32 310 kg
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 4ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација OB99VD

DAF FT CF 85 460 - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2012
618 702 km
4x2
462 hp
Корисна носивост: 13 083 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 4ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација BZZJ06

DAF FT CF 85 410 - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2013
919 210 km
4x2
408 hp
Корисна носивост: 12 645 kg
Бруто тежина: 20 500 kg

Онлајн: 4ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација 99BDH9

Schmitz Cargobull SKO 20 - полуприколка сандучар
 9
3 700 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2003
2-оски
Корисна носивост: 22 800 kg
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 4ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација OH55GN

DRACO TZA339 - полуприколка сандучар
 9
3 700 EUR
Нето цена

Полуприколка сандучар

2004
3-оски
Корисна носивост: 32 380 kg
Бруто тежина: 42 000 kg

Онлајн: 4ден

Truckcenter Veendam B.V.

Холандија, Veendam

Идентификација OH83KG

Прикажи ги сите понуди (31)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Truckcenter Veendam B.V.
Вашата порака е испратена.