Truck Complex

Телефони
Веб-страница
www.truckcomplex.pl
Локација
Полска, Wałcz
ul.Wojska Polskiego 117, 78-600 Wałcz, Poland
Лица за контакт
Hubert
Deutsch, English, Polski, Русский
Michal
English, Polski
Последни понуди
MAN 26.463 6x4 1996 - камион со кабинска шасија
 12
9 900 EUR

Камион со кабинска шасија

1996
6x4
460 hp

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

MAN 26.403 1997 - кипер
 12
14 200 EUR

Кипер

1997
6x4
400 hp

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

FASSI F130A.22 2004 type "Z" - кран монтиран на камион
 7
3 200 EUR

Кран монтиран на камион за камион

2004

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

RENAULT MAJOR 385 1994 flatbed - камион со рамна платформа
 11
5 500 EUR

Камион со рамна платформа

1994
385 hp

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

DAF 1700 1990 - tipper + crane - кипер
 13
5 700 EUR

Кипер

1990
4x2
160 hp

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA P124C 420 - камион со кабинска шасија
 14
8 700 EUR

Камион со кабинска шасија

2000
6x4
420 hp

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

SCANIA 124L 420 2002 AC - камион влекач
 12
4 700 EUR

Камион влекач

2002
4x2
420 hp

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

DAF XF95 430 2000 - камион со рамна платформа
 11
7 700 EUR

Камион со рамна платформа

2000
6x2
430 hp

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

MAN TGA 32.360 - камион со кабинска шасија
 14
12 900 EUR

Камион со кабинска шасија

2007
8x4
360 hp

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

PALFINGER PK135 1990 - кран монтиран на камион
 4
1 200 EUR

Кран монтиран на камион за камион

1990

Онлајн: 6ден

Truck Complex

9

Полска, Wałcz

Прикажи ги сите понуди (71)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Truck Complex
Вашата порака е испратена.