TMK Omnibus&Truck
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Галерија

TMK Omnibus&Truck

Телефони
Работно време
09:00-18:00 Пон - Пет
09:00-13:00 Саб
Локација
Германија, Renchen
Carl-Benz- Straße 15b 77871 Renchen Deutschland
Лица за контакт
Nikolay Mishchenko
Deutsch, English, Français, Lietuvių, Polski, Русский
Последни понуди
Volkswagen Crafter/ Klima/23 Sitze/ Top Zustand  - минибус
 17
14 499 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2009
249 719 km
Број на седишта: 23

Онлајн: 15час 41мин

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Mercedes-Benz R 320 R 320 CDI 4MATIC langer Radstand/Privat  - автомобил
 19
8 990 EUR

Автомобил

2008
212 377 km

Онлајн: 28ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Irisbus Recreo Euro4/Axer/ Crossway/Arway  - приградски автобус
 17
16 500 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2008
195 880 km
Број на седишта: 60

Онлајн: 28ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Fuchs  - приколка сандучар
 7
1 299 EUR

Приколка сандучар

1989
2-оски
Корисна носивост: 980 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1мес 19ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Iveco Cytios 4/Klima/Euro 4.  - минибус
 13
11 990 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2007
265 180 km
Број на седишта: 11

Онлајн: 2мес 7ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Temsa MD 9 , Euro 5/ WC/Klima/Küche/Video/34 Sitze  - патнички вагон автобус
 20
49 990 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2012
260 543 km
Број на седишта: 34

Онлајн: 2мес 10ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Mercedes-Benz Sprinter 515/Neu Motor 3000Km/Klima  - минибус
 19
21 990 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2009
250 816 km
Број на седишта: 21

Онлајн: 2мес 24ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Irisbus iliade RTX/Euro3/Klima/MIT NEU MOTOR 20.000 Km  - патнички вагон автобус
 18
17 900 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2003
20 000 km
Број на седишта: 55

Онлајн: 2мес 24ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Irisbus Iliade RTX/Euro3/Klima/Schalt.  - патнички вагон автобус
 20
16 890 EUR
Нето цена

Патнички вагон автобус

2003
883 004 km
Број на седишта: 55

Онлајн: 2мес 24ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Volkswagen Crafter/Große Klima/MaxiH-L/Integralia  - минибус
 17
13 499 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2007
360 662 km
Број на седишта: 20

Онлајн: 2мес 24ден

TMK Omnibus&Truck

Германија, Renchen

Прикажи ги сите понуди (20)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до TMK Omnibus&Truck
Вашата порака е испратена.