TKC GmbH
Доверлив
13
Повеќе од 13 години со Truck1
M
Mercedes-Benz овластен дилер

TKC GmbH

Телефони
Веб-страница
www.tkc.de
Локација
Германија, Hude - Altmoorhausen
An der Autobahn 6, 27789 Hude - Altmoorhausen, Germany
Последни понуди
Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/4325 driver comf. Klima#79T411 - товарно комбе
 20
23 300 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
41 115 km
Дизел
163 hp

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација 79T411-P

Mercedes-Benz Vito 114 CDI Kasten extra. Hecktüren A/C #59T412 - товарно комбе
 15
18 800 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
29 380 km
Дизел
136 hp
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација 59T412-L

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/4325 driver comfort A/C #79T426 - товарно комбе
 20
23 200 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
41 200 km
Дизел
163 hp

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација 79T426-P

Renault Trafic L2H1 ENERGY DCI 145 Komfort A/C #29T407 - товарно комбе
 18
15 300 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
31 550 km
Дизел
145 hp
Бруто тежина: 3 030 kg

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација 29T407-L

Mercedes-Benz Vito 114 CDI Kasten extra. Hecktüren A/C #59T412 - товарно комбе
 15
18 800 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
29 380 km
Дизел
136 hp

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/4325 driver comfort A/C #79T410 - товарно комбе
 20
22 950 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
42 125 km
Дизел
163 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација 79T410-L Kasten

Renault Trafic L2H1 ENERGY DCI 145 Komfort A/C #29T407 - товарно комбе
 18
15 300 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
31 550 km
Дизел
145 hp

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација 29T407-P

Mercedes-Benz Sprinter 216 316 CDI Frischdienst Kühler Klima - комбе ладилник
 14
13 500 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2013
265 800 km
163 hp

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација Frischdienst Kühler Carrier-P

Mercedes-Benz Sprinter 316 CDI/4325 driver comfort A/C #79T426 - товарно комбе
 20
23 200 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
41 200 km
Дизел
163 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација 79T426-L Kasten

Mercedes-Benz Sprinter 216 316 CDI Frischdienst Kühler Klima - комбе ладилник
 13
13 500 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2013
265 800 km
Дизел
163 hp
Бруто тежина: 3 400 kg

Онлајн: 3ден

TKC GmbH

13 M

Германија, Hude - Altmoorhausen

Идентификација Frischdienst Kühler Carrier-L

Прикажи ги сите понуди (102)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до TKC GmbH
Вашата порака е испратена.