TIP Trailer Services | Denmark
6
Повеќе од 6 години со Truck1

TIP Trailer Services | Denmark

 Лизинг
 Изнајмување
Телефони
Веб-страница
http://www.tip-sales.com
Работно време
08:00-17:30 Пон - Пет
Локација
Данска, Padborg
Plantagevej 8, 6330, Padborg, Denmark
Лица за контакт
Birgitte van Leeuwen
Dansk, English
Последни понуди
Krone Reefer - полуприколка ладилник
 4
18 000 EUR

Полуприколка ладилник

2013
3-оски

Онлајн: 6ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Renders Chassis - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 4
2 800 EUR

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски

Онлајн: 6ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Närko Reefer - полуприколка ладилник
 4
22 750 EUR

Полуприколка ладилник

2012
3-оски

Онлајн: 7ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Schmitz Reefer - полуприколка ладилник
 4
16 750 EUR

Полуприколка ладилник

2012
3-оски

Онлајн: 7ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Krone Flat - полуприколка со рамна платформа
 4
5 250 EUR

Полуприколка со рамна платформа

2012
3-оски

Онлајн: 7ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Närko Reefer - полуприколка ладилник
 4
22 750 EUR

Полуприколка ладилник

2012
3-оски

Онлајн: 7ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Schmitz Reefer - полуприколка ладилник
 4
17 750 EUR

Полуприколка ладилник

2013
3-оски

Онлајн: 7ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Krone Chassis - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 3
3 500 EUR

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

2006
3-оски

Онлајн: 7ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Tilst DK-8381 Tilst Grydhoejparken 20

Krone Reefer - полуприколка ладилник
 4
18 000 EUR

Полуприколка ладилник

2013
3-оски

Онлајн: 7ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Krone Van - полуприколка сандучар
 4
9 750 EUR

Полуприколка сандучар

2012
3-оски

Онлајн: 9ден

TIP Trailer Services | Denmark

6

Данска, Padborg DK-6330 Padborg Plantagevej 8

Прикажи ги сите понуди (73)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до TIP Trailer Services | Denmark
Вашата порака е испратена.