LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

Телефони
Веб-страница
http://www.timmermanbv.nl/
Работно време
07:30-17:00 Пон - Пет
08:00-12:00 Саб
Локација
Холандија, WIERDEN
Rijssensestraat 1207642 NM Wierden(Region: Overijssel)Netherlands
Последни понуди
 Mc Hale 998 Wikkelaar - обмотувач на бали
 4
Прашајте за цена

Обмотувач на бали

Онлајн: 3ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 4245546

 Sip Silvercut 340F FC Maaier - косилка
 7
5 000 EUR

Косилка

2011

Онлајн: 3ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 105883

 Balenklem - papierklem - превртувачка опрема
 7
600 EUR

Превртувачка опрема

Онлајн: 3ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 4245352

 Kemp BSN Balensnijder - опрема за добиток
 5
3 750 EUR

Опрема за добиток

2019

Онлајн: 7ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 104295

 Pöttinger Hit 90A Schudder - превртувач и гребло
 2
5 800 EUR

Превртувач и гребло

2001

Онлајн: 7ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 4224218

 Vicon CMP 2601 Schijvenmaaier - косилка
 6
2 400 EUR

Косилка

2002

Онлајн: 7ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 4224062

 Adapter New Holland Naar Euro - брза спојка
 4
730 EUR

Брза спојка за земјоделска машина

Онлајн: 10ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 103838

 Trelleborg 600-65R30 & 710-80R42 Banden - тркало/ гума
 7
1 250 EUR

Тркало/ гума за трактор

Онлајн: 10ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 105852

 Imants 45-290 Spitmachine - опрема за обработка на почва
 6
5 500 EUR

Опрема за обработка на почва

1988

Онлајн: 10ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 4213256

 Strautmann BVW Blokkenwagen - вагон за мешање сточна храна
 17
1 800 EUR

Вагон за мешање сточна храна

2004

Онлајн: 10ден

LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.

6

Холандија, WIERDEN

Идентификација 4254496

Прикажи ги сите понуди (393)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до LMB LANDBOUWHUIS TIMMERMAN B.V.
Вашата порака е испратена.