TECNOMECCANICA SRL

Телефони
Веб-страница
www.tecnomeccanicaformia.it
Локација
Италија, Torino
Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY
Последни понуди
 Kit motosega ideale per piccole macchine - стега
 2
950 EUR

Стега

Онлајн: 1мес 2ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

 Pinza Motosega installabile su GRU - стега
 4
9 300 EUR

Стега

Онлајн: 1мес 2ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

 Pinza per rotoballe fasciate - стега
 3
980 EUR

Стега за земјоделска машина

Онлајн: 1мес 2ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

SALZSTREUER SPARGISALE AUTOCARICANTE SP160B - распрскувач на песок/ сол
 5
2 265 EUR

Распрскувач на песок/ сол за комунално/специјално возило

Ново
2019

Онлајн: 6мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

TECNOMECCANICA CARICATORE FORESTALE TFC5100 FORESTAL - опрема за шумарство
 6
10 400 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 3мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA pinza FORESTALE THL30 - стега
 4
420 EUR

Стега

Онлајн: 1год 3мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA PINZA FORESTALE TP175S +ROTORE TR7.5 DBX - опрема за шумарство
 4
2 100 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 3мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA PINZA FORESTALE PER ESCAVATORE TP120 PROFESSIONAL - стега
 4
1 250 EUR

Стега

Онлајн: 1год 3мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA PINZA CON MOTOSEGA PER TELESCOPICI - опрема за шумарство
 5
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 3мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA SPANDICALCE SPC160B - додаток
 1
4 868 EUR

Додаток за друга машина

Онлајн: 1год 3мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

Прикажи ги сите понуди (37)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до TECNOMECCANICA SRL
Вашата порака е испратена.