STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

 Испорака
 Царинење
 Сопствено производство
 Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница
www.stutrailer.com
Работно време
07:30-19:00 Пон - Пет
08:30-13:30 Саб
Локација
Турција, Konya
Fevzi Cakmak Mahallesi, Sıla Caddesi, Elit Sanayi Sitesi No:46/I KARATAY / KONYA / TURKEY
Последни понуди
STU 3 AXLE TIMBER TRAILER - полуприколка
 15
Прашајте за цена

Полуприколка за транспорт на дрва

Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 38 000 kg
Бруто тежина: 45 200 kg

Онлајн: 11ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Германија, Ennepetal

STU 50CBM TO 71 CBM METAL SCRAP TIPPER TRAILER - MANUFACTURER - кипер полуприколка
 18
Прашајте за цена

Кипер полуприколка

Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 30 000 kg
Бруто тежина: 40 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Белгија, Brussel

STU TIPPING CONTAINER CARRIER - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 12
Прашајте за цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

Ново
2021
3-оски
Корисна носивост: 25 000 kg
Бруто тежина: 30 000 kg

Онлајн: 1мес 13ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Шпанија, Ajalvir

STU 2 AXLE EXTENDABLE LOWLOADER - полуприколка за низок утовар
 18
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

Ново
2021
2-оски
Корисна носивост: 36 000 kg

Онлајн: 3мес 9ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Франција

STU Curtainsider Trailer - 3 Axle - полуприколка со церада
 15
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

Ново
2021
3-оски

Онлајн: 3мес 9ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Норвешка

STU 4 AXLE EXTENDABLE LOWBED - полуприколка за низок утовар
 11
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

Ново
2021
4-оски
Корисна носивост: 65 000 kg
Бруто тежина: 77 500 kg

Онлајн: 3мес 9ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Обединето Кралство

STU 3 AXLE HARDOX BODY - кипер полуприколка
 16
Прашајте за цена

Кипер полуприколка

Ново
2021

Онлајн: 4мес 7ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Турција, Konya

STU 5 AXLE LOWBED - полуприколка за низок утовар
 20
Прашајте за цена

Полуприколка за низок утовар

Ново
2021
5-оски
Корисна носивост: 60 000 kg
Бруто тежина: 73 800 kg

Онлајн: 4мес 17ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Португалија

STU 12.7 CBM MIXER TRAILER - полуприколка миксер за бетон
 5
Прашајте за цена

Полуприколка миксер за бетон

Ново
2021
Нето тежина: 9 500 kg
Корисна носивост: 24 000 kg

Онлајн: 4мес 17ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Норвешка

STU 4 AXLE TIPPER TRAILER - кипер полуприколка
 20
Прашајте за цена

Кипер полуприколка

Ново
2021
4-оски

Онлајн: 4мес 17ден

STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.

Франција, Saclay

Прикажи ги сите понуди (15)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до STU TRAILER DORSE ITHALAT IHRACAT LTD. STI.
Вашата порака е испратена.