Stedefra BV од Холандија, тековни реклами
Пребарување возила
Продава
Мојата сметка
Поставете оглас

Stedefra BV

Телефони
Рејтинг
4.5 Осврти: 33
Работно време
09:00-17:00 Пон - Пет
10:00-14:00 Саб
Локација
Холандија, Susteren
Baakhoverweg 41 6114RG Susteren Netherlands
Лица за контакт
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Français
Willem Zelissen
Deutsch, English, Français, Nederlands, Polski
Последни понуди
Mercedes-Benz FAP 2026 BS/AV , V8 , ZF Manual , 6x6 , Spring suspension - камион со платформа
 17
15 000 EUR
Цена без ДДВ

Камион со платформа

1984
6x6
256 hp
Корисна носивост: 11 000 kg
Бруто тежина: 21 000 kg

Објавено: 2ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас +95005/000

Renault Kerax 385 , ZF Manual , 6x4 , Euro 3 , 3 Way Tipper , Spring suspension - кипер
 20
22 500 EUR
Цена без ДДВ

Кипер

2000
228 069 km
6x4
381 hp
Корисна носивост: 21 660 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Објавено: 2ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас +100111/078

Nissan Navara 2.5 , 4x4 , Manual , Right Hand Drive , Airco - автомобил
 18
3 750 EUR

Автомобил

2004
184 503 km

Објавено: 4ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас 803546/226

Mitsubishi L200 2.5 D , 4x4 , Manual , Right Hand Drive , Airco - автомобил
 18
4 500 EUR

Автомобил

2005
206 727 km

Објавено: 4ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас +019628/161

Linde T20 SP, Elektrische Palletwagen - вилушкар за подигање роба
 10
750 EUR
Цена без ДДВ

Вилушкар за подигање роба

2015
Електро

Објавено: 4ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас F05009

Ford Ranger 2.5 D , 4x4 , Manual , Right Hand Drive , Airco - автомобил
 18
3 000 EUR

Автомобил

2005
287 585 km

Објавено: 4ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас 415814/019

Volkswagen Polo 1.5 , Manual , Airco, Engine damage - автомобил
 19
750 EUR

Автомобил

2008
266 392 km

Објавено: 7ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас +150583/000

Mitsubishi L200 , 2.5 D , 4x4 , Manual , Right Hand Drive , Pickup - автомобил
 18
4 000 EUR

Автомобил

2007
224 431 km

Објавено: 11ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас +134096/002

Mitsubishi L200 , 2.5 D , 4x4 , Manual , Right Hand Drive , Airco , Crew cab pickup - автомобил
 18
3 500 EUR

Автомобил

2000
133 659 km

Објавено: 11ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас +058355/099

Ford Ranger 3.0 TDCi , 4x4 pickup , Right Hand Drive , Manual , Airco - автомобил
 17
4 750 EUR

Автомобил

2008
222 455 km

Објавено: 13ден

Stedefra BV

10

Холандија, Susteren

Број на оглас 755515/000

Прикажи ги сите понуди (248)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Stedefra BV
Вашата порака е испратена.
t1 old