Stedefra BV од Холандија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Stedefra BV

Локација
Холандија, Susteren
Baakhoverweg 41 6114RG Susteren Netherlands
Погледнете мапа
Работно време
09:00-17:00Пон - Пет
10:00-14:00Саб
Локално време на дилерот:05:15
Лица за контакт
person
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Français
person
Willem Zelissen
Deutsch, English, Français, Nederlands, Polski

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
11 Повеќе од 11 години со Truck1
4.6
Осврти: 34
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Mercedes-Benz Actros 2646 , 6x4 , V6 , EPS , 3 Pedal , Crane Loglift - Камион влекач: слика 1
Mercedes-Benz Actros 2646 , 6x4 , V6 , EPS , 3 Pedal , Crane Loglift - Камион влекач: слика 2
Mercedes-Benz Actros 2646 , 6x4 , V6 , EPS , 3 Pedal , Crane Loglift - Камион влекач: слика 3
Mercedes-Benz Actros 2646 , 6x4 , V6 , EPS , 3 Pedal , Crane Loglift - Камион влекач: слика 4
Mercedes-Benz Actros 2646 , 6x4 , V6 , EPS , 3 Pedal , Crane Loglift - Камион влекач: слика 5
20021017794 km6x4455 hp12720 kg26000 kg
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
Mercedes-Benz A-Klasse A 160 Elegance , Airco - Автомобил: слика 1
Mercedes-Benz A-Klasse A 160 Elegance , Airco - Автомобил: слика 2
Mercedes-Benz A-Klasse A 160 Elegance , Airco - Автомобил: слика 3
Mercedes-Benz A-Klasse A 160 Elegance , Airco - Автомобил: слика 4
Mercedes-Benz A-Klasse A 160 Elegance , Airco - Автомобил: слика 5
2001228918 km
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
Bürstner Averso Top 545 TS - Камп приколка: слика 1
Bürstner Averso Top 545 TS - Камп приколка: слика 2
Bürstner Averso Top 545 TS - Камп приколка: слика 3
Bürstner Averso Top 545 TS - Камп приколка: слика 4
Bürstner Averso Top 545 TS - Камп приколка: слика 5
20152
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
BPW , SAF , Spicer , Trailer axle's , 8 Pieces in stock - Оска и делови за Камион: слика 1
BPW , SAF , Spicer , Trailer axle's , 8 Pieces in stock - Оска и делови за Камион: слика 2
BPW , SAF , Spicer , Trailer axle's , 8 Pieces in stock - Оска и делови за Камион: слика 3
BPW , SAF , Spicer , Trailer axle's , 8 Pieces in stock - Оска и делови за Камион: слика 4
BPW , SAF , Spicer , Trailer axle's , 8 Pieces in stock - Оска и делови за Камион: слика 5
2000
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
Последни понуди
IFA W 50 LA , 4X4 , Watertank - Камион цистерна: слика 1
IFA W 50 LA , 4X4 , Watertank - Камион цистерна: слика 2
IFA W 50 LA , 4X4 , Watertank - Камион цистерна: слика 3
IFA W 50 LA , 4X4 , Watertank - Камион цистерна: слика 4
IFA W 50 LA , 4X4 , Watertank - Камион цистерна: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

IFA W 50 LA , 4X4 , Watertank

19902992 km4x4125 hp4570 kg10570 kg
Холандија, Susteren
Објавено: 1мес 6денБрој на оглас 506031+

3 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 230 378 MKD
 • ≈ 4 052 USD
star
19902992 km4x4125 hp4570 kg10570 kg
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
Diversen Giyi GY50 , 62.5 Kva , New Diesel Generator . 3 Phase , 2 Pieces in stock - Генераторска поставка: слика 1
Diversen Giyi GY50 , 62.5 Kva , New Diesel Generator . 3 Phase , 2 Pieces in stock - Генераторска поставка: слика 2
Diversen Giyi GY50 , 62.5 Kva , New Diesel Generator . 3 Phase , 2 Pieces in stock - Генераторска поставка: слика 3
Diversen Giyi GY50 , 62.5 Kva , New Diesel Generator . 3 Phase , 2 Pieces in stock - Генераторска поставка: слика 4
Diversen Giyi GY50 , 62.5 Kva , New Diesel Generator . 3 Phase , 2 Pieces in stock - Генераторска поставка: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

Diversen Giyi GY50 , 62.5 Kva , New Diesel Generator . 3 Phase , 2 Pieces in stock

Ново2023950 kg
Холандија, Susteren
Објавено: 1мес 8денБрој на оглас GY50

5 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 307 171 MKD
 • ≈ 5 403 USD
star
Ново2023950 kg
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
Hyster H 5.5 FT , LPG Forklift - Плински вилушкар: слика 1
Hyster H 5.5 FT , LPG Forklift - Плински вилушкар: слика 2
Hyster H 5.5 FT , LPG Forklift - Плински вилушкар: слика 3
Hyster H 5.5 FT , LPG Forklift - Плински вилушкар: слика 4
Hyster H 5.5 FT , LPG Forklift - Плински вилушкар: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Hyster H 5.5 FT , LPG Forklift

2007ТНГ15231 ч6000 mm5500 kg
Холандија, Susteren
Објавено: 1мес 14денБрој на оглас 02230E

12 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 767 928 MKD
 • ≈ 13 509 USD
star
2007ТНГ15231 ч6000 mm5500 kg
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
Dodge Ram 1500 TRX 6.2 Supercharged V8 , 4x4 , Dubai - Автомобил: слика 1
Dodge Ram 1500 TRX 6.2 Supercharged V8 , 4x4 , Dubai - Автомобил: слика 2
Dodge Ram 1500 TRX 6.2 Supercharged V8 , 4x4 , Dubai - Автомобил: слика 3
Dodge Ram 1500 TRX 6.2 Supercharged V8 , 4x4 , Dubai - Автомобил: слика 4
Dodge Ram 1500 TRX 6.2 Supercharged V8 , 4x4 , Dubai - Автомобил: слика 5
Видете ги сите фотографии (20)

Dodge Ram 1500 TRX 6.2 Supercharged V8 , 4x4 , Dubai

202134000 km
Холандија, Susteren
Објавено: 1мес 23денБрој на оглас trx 6.2

80 000EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 4 914 744 MKD
 • ≈ 86 460 USD
star
202134000 km
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
Iveco Magirus Deutz 110-17 AW , 4x4 , front and back axle - Мотор за Камион: слика 1
Iveco Magirus Deutz 110-17 AW , 4x4 , front and back axle - Мотор за Камион: слика 2
Iveco Magirus Deutz 110-17 AW , 4x4 , front and back axle - Мотор за Камион: слика 3
Iveco Magirus Deutz 110-17 AW , 4x4 , front and back axle - Мотор за Камион: слика 4
Iveco Magirus Deutz 110-17 AW , 4x4 , front and back axle - Мотор за Камион: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Iveco Magirus Deutz 110-17 AW , 4x4 , front and back axle

1991
Холандија, Susteren
Објавено: 1мес 26ден

1 000EUR

 • ≈ 61 434 MKD
 • ≈ 1 080 USD
star
1991
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
MAN TGA 26.390 6x2 , For Parts Only , Missing computer and fuse box , No Regestration - Камион со платформа: слика 1
MAN TGA 26.390 6x2 , For Parts Only , Missing computer and fuse box , No Regestration - Камион со платформа: слика 2
MAN TGA 26.390 6x2 , For Parts Only , Missing computer and fuse box , No Regestration - Камион со платформа: слика 3
MAN TGA 26.390 6x2 , For Parts Only , Missing computer and fuse box , No Regestration - Камион со платформа: слика 4
MAN TGA 26.390 6x2 , For Parts Only , Missing computer and fuse box , No Regestration - Камион со платформа: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

MAN TGA 26.390 6x2 , For Parts Only , Missing computer and fuse box , No Regestration

20066x2Евро 3390 hp17000 kg26000 kg
Холандија, Susteren
Објавено: 1мес 27денБрој на оглас 26-390

3 750EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 230 378 MKD
 • ≈ 4 052 USD
star
20066x2Евро 3390 hp17000 kg26000 kg
Холандија, Susteren
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(225)
t1 test dealer - Stedefra BV
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.