STARENT Truck & Trailer GmbH

Веб-страница
http://www.starent-lkw.com/
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Австрија, Peuerbach
Bruck 49, A-4722 Peuerbach, Austria
Последни понуди
Peugeot Boxer 35-140, Pritsche DOKA, Klima, Tempomat  - комбе со отворен сандак
 20
22 750 EUR
Нето цена

Комбе со отворен сандак, комби со двојна кабина

2020
300 km
Дизел
140 hp

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација VAN2031

Volvo FH 750, ALU, Retarder, Vollluftfererung, NAVI  - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

Ново
2020
100 km
4x2
751 hp

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација SZM2059

DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima  - камион влекач
 20
66 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2019
144 270 km
4x2
480 hp

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација SZM2056

Volvo FH540, Retarder, Vollluftfederung, I -Park-Cool  - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2020
100 km
4x2
540 hp

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација SZM2058

Peugeot Boxer 35-140, Pritsche DOKA, Klima, Tempomat  - комбе со отворен сандак
 20
22 750 EUR
Нето цена

Комбе со отворен сандак, комби со двојна кабина

Ново
2020
300 km
Дизел
140 hp

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација VAN2031

MAN TGE 3.140, Klima, Automatik, 180° Hecktüren  - товарно комбе
 20
22 990 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2019
50 237 km
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација VAN2032

DAF FT XF 480 SSC, Hydraulik,Retarder, Standklima  - камион влекач
 20
66 700 EUR
Нето цена

Камион влекач

2019
144 270 km
4x2
480 hp

Онлајн: 1ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација SZM2056

Volvo FH540, Retarder, Vollluftfederung, I -Park-Cool  - камион влекач
 20
Прашајте за цена

Камион влекач

2020
100 km
4x2
540 hp

Онлајн: 4ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација SZM2058

Fliegl 1x20 2x20 / 1x30 / 1x40 / 1x45 Highcube  - транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело
 20
19 750 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ полуприколка со променливо тело

Ново
2020
3-оски

Онлајн: 4ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација TR_Fliegl

Peugeot Boxer BlueHDI 140 L3H2, Klima, Tempomat, 3,5T.  - товарно комбе
 20
21 650 EUR
Нето цена

Товарно комбе

Ново
2020
40 km
Дизел
Број на седишта: 3
140 hp

Онлајн: 4ден

STARENT Truck & Trailer GmbH

12

Австрија, Peuerbach

Идентификација VAN2029

Прикажи ги сите понуди (83)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до STARENT Truck & Trailer GmbH
Вашата порака е испратена.