KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Телефони
Работно време
08:00-17:30 Пон - Пет
09:00-12:00 Саб
Локација
Холандија, HAELEN
De Giesel 24 6081PH Haelen
richard
Холандија
de giesel 24
Лица за контакт
KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.
English, Español, Français, Polski
Последни понуди
John Deere Sneeuw schuif - градинарска косилка
 3
Прашајте за цена

Градинарска косилка

Онлајн: 9час 54мин

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-LMHB1801 - 27765

New Holland Boomer - трактор со тркала
 13
15 750 EUR

Трактор со тркала

2011
4 677 ч

Онлајн: 9час 54мин

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-PG20007 - 32733

Deutz-Fahr INTRAC 2003 - трактор со тркала
 2
Прашајте за цена

Трактор со тркала

Онлајн: 4ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-TG20013M - 33112

 Meprozet 4300 L - распрскувач на течно ѓубриво
 8
Прашајте за цена

Распрскувач на течно ѓубриво

Ново
2020

Онлајн: 4ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-LNH20097 - 32937

John Deere 4110 - трактор со тркала
 10
9 900 EUR

Трактор со тркала

2005
1 668 ч
20 hp

Онлајн: 4ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-PG19021M - 29872

John Deere 630B - додатни делови за жнеач
 5
Прашајте за цена

Додатни делови за жнеач

2008

Онлајн: 4ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-LMHB1830 - 27800

Posch AUTOCUT 700 COMFORT - опрема за шумарство
 12
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

2012

Онлајн: 4ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-LMHB1810 - 27774

 Damcon 200l 80 cm - распрскувач монтиран на трактор
 6
Прашајте за цена

Распрскувач монтиран на трактор

1999

Онлајн: 7ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-LMHB1811 - 27775

Ransomes MOTOR 350D - градинарска косилка
 7
Прашајте за цена

Градинарска косилка

Онлајн: 7ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-LMHB1806 - 27770

 Overige NILFISK 7-57GC solar boost - комунално/специјално возило
 5
Прашајте за цена

Комунално/специјално возило

2001

Онлајн: 11ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Haelen - Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-LMH13007 - 18293

Прикажи ги сите понуди (129)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.
Вашата порака е испратена.