SPRL BORSU

Телефони
Локација
Белгија, GESVES
RUE BORSU 2 5340 GESVES - Belgium
Лица за контакт
Jean Francois DEBARSY
English, Français
Последни понуди
Jadin  - ваљак за фарма
 2
3 000 EUR

Ваљак за фарма

2000

Онлајн: 18ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

Firestone  - тркало/ гума
4 000 EUR

Тркало/ гума

Онлајн: 3мес 18ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

Trelleborg  - тркало/ гума
 1
7 000 EUR

Тркало/ гума

Онлајн: 3мес 18ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

John Deere masses 800 kg - противтежа
 3
1 800 EUR

Противтежа за трактор

Онлајн: 3мес 18ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

Claas LEXION 440 EVOLUTION - комбајн
 3
55 000 EUR

Комбајн

2003

Онлајн: 4мес 23ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

3C France  - резервоар
 3
5 500 EUR

Резервоар

2012

Онлајн: 4мес 23ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

Horsch express 3,5 td - комбајнска семенска дупчалка
 4
25 000 EUR

Комбајнска семенска дупчалка

2012

Онлајн: 4мес 23ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

Holmer T2 - жнеач за репка
 6
24 000 EUR

Жнеач за репка

2001
6 500 ч

Онлајн: 4мес 30ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

Lemken tpw - ваљак за фарма
 8
Прашајте за цена

Ваљак за фарма

2008

Онлајн: 4мес 30ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

Actisol cybelle 400 - плуг
 1
Прашајте за цена

Плуг

2020

Онлајн: 5мес 14ден

SPRL BORSU

Белгија, GESVES

Прикажи ги сите понуди (37)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SPRL BORSU
Вашата порака е испратена.