SOLUVAN

Телефони
Веб-страница
www.soluvan-utilitaire.fr
Работно време
08:00-18:30 Пон - Пет
Локација
Франција, CHAPONNAY
ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France
Последни понуди
Peugeot Peugeot Partner 120 L1 HDI 75 CV - комбе ладилник
 10
11 500 EUR

Комбе ладилник

2013
129 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
5 hp

Онлајн: 2ден

SOLUVAN

Франција, CHAPONNAY

Идентификација CZ208

Citroën Citroën Jumper 2.2 L HDi 120 CV - комбе ладилник
 11
12 000 EUR

Комбе ладилник

2010
182 000 km
Дизел
120 hp

Онлајн: 2ден

SOLUVAN

Франција, CHAPONNAY

Идентификација BC557

Fiat Fiat Doblo 105 CV JTD - комбе ладилник
 8
6 000 EUR

Комбе ладилник

2008
237 000 km
Дизел
105 hp

Онлајн: 2ден

SOLUVAN

Франција, CHAPONNAY

Идентификација CK359

Peugeot Peugeot Expert 1,6L HDI 90 CV - комбе ладилник
 10
16 500 EUR

Комбе ладилник

2013
110 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
5 hp

Онлајн: 2ден

SOLUVAN

Франција, CHAPONNAY

Идентификација CZ186

Peugeot Peugeot Partner 1,6L HDI - комбе ладилник
 11
23 000 EUR

Комбе ладилник

2016
86 762 km
Дизел
Број на седишта: 2
5 hp
Корисна носивост: 900 kg

Онлајн: 2ден

SOLUVAN

Франција, CHAPONNAY

Идентификација eh207

Mercedes Mercedes Sprinter 316 CDI - комбе ладилник
 12
32 000 EUR

Комбе ладилник

2018
158 722 km
Дизел
Број на седишта: 3
7 hp

Онлајн: 2ден

SOLUVAN

Франција, CHAPONNAY

Идентификација FA697

Volkswagen Volkswagen Transporter TDI 102 - комбе ладилник
 11
35 000 EUR

Комбе ладилник

Ново
400 km
Дизел
Број на седишта: 3
7 hp

Онлајн: 2ден

SOLUVAN

Франција, CHAPONNAY

Идентификација BMCN

IVECO DAILY - комбе ладилник
 11
30 900 EUR

Комбе ладилник

2017
134 000 km
Дизел
160 hp

Онлајн: 3мес 29ден

SOLUVAN

Франција, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

Идентификација EP552

IVECO DAILY - комбе ладилник
 11
19 000 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2017
209 000 km
Дизел
160 hp

Онлајн: 3мес 30ден

SOLUVAN

Франција, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

MERCEDES VITO - комбе ладилник
 11
2 250 EUR

Комбе ладилник

2011
161 700 km
Дизел
95 hp

Онлајн: 3мес 30ден

SOLUVAN

Франција, ZAC DU CHAPOTIN 325 RUE DES FRERES VOISIN 69970 CHAPONNAY, France

Идентификација MC89

Прикажи ги сите понуди (20)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SOLUVAN
Вашата порака е испратена.