Shanghai Jiangchun Machinery Co од Кина, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Shanghai Jiangchun Machinery Co

Активности
Изнајмување, Испорака, Царинење, Сопствено производство, Поправка и услуга
Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Кина, Shanghai
Minhang District, Shanghai
Кина
No. 41, Jinglian Road, Minhang District, Shanghai
Погледнете мапа
Работно време
08:00-20:00Пон - Пет
09:00-16:00Саб
Локално време на дилерот:21:39

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
Најдобри понуди
Hot sale 36Ton Used Excavator CAT336DL in Good Condition Original Cat Hydraulic Excavator second hand digger - Багер гасеничар: слика 1
Hot sale 36Ton Used Excavator CAT336DL in Good Condition Original Cat Hydraulic Excavator second hand digger - Багер гасеничар: слика 2
Hot sale 36Ton Used Excavator CAT336DL in Good Condition Original Cat Hydraulic Excavator second hand digger - Багер гасеничар: слика 3
Hot sale 36Ton Used Excavator CAT336DL in Good Condition Original Cat Hydraulic Excavator second hand digger - Багер гасеничар: слика 4
Hot sale 36Ton Used Excavator CAT336DL in Good Condition Original Cat Hydraulic Excavator second hand digger - Багер гасеничар: слика 5
Контактирајте го продавачот
20Tons excavator Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 1
20Tons excavator Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 2
20Tons excavator Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 3
20Tons excavator Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 4
20Tons excavator Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 5
Контактирајте го продавачот
Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 1
Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 2
Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 3
Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 4
Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 5
Контактирајте го продавачот
Used CAT Excavator 312C 312D 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 1
Used CAT Excavator 312C 312D 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 2
Used CAT Excavator 312C 312D 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 3
Used CAT Excavator 312C 312D 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 4
Used CAT Excavator 312C 312D 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 5
Контактирајте го продавачот
Последни понуди
12 Ton CAT 312D 312C Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 1
12 Ton CAT 312D 312C Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 2
12 Ton CAT 312D 312C Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 3
12 Ton CAT 312D 312C Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 4
12 Ton CAT 312D 312C Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

12 Ton CAT 312D 312C Used CAT Excavator 312C With Dozers and Hydraulic Lines

Багер гасеничар
201485 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Објавено: 12час 9мин

27 094EUR

 • ≈ 1 666 901 MKD
 • ≈ 28 975 USD
201485 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Used construction machinery 30Tons excavator Used CAT Excavator CAT 330D 330D2 - Багер гасеничар: слика 1
Used construction machinery 30Tons excavator Used CAT Excavator CAT 330D 330D2 - Багер гасеничар: слика 2
Used construction machinery 30Tons excavator Used CAT Excavator CAT 330D 330D2 - Багер гасеничар: слика 3
Used construction machinery 30Tons excavator Used CAT Excavator CAT 330D 330D2 - Багер гасеничар: слика 4
Used construction machinery 30Tons excavator Used CAT Excavator CAT 330D 330D2 - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Used construction machinery 30Tons excavator Used CAT Excavator CAT 330D 330D2

Багер гасеничар
2018241 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Објавено: 12час 10мин

54 188EUR

 • ≈ 3 333 802 MKD
 • ≈ 57 951 USD
2018241 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Used CAT Excavator 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 1
Used CAT Excavator 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 2
Used CAT Excavator 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 3
Used CAT Excavator 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 4
Used CAT Excavator 315DHydraulic Lines with good price 15tons - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Used CAT Excavator 315DHydraulic Lines with good price 15tons

Багер гасеничар
201485 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Објавено: 12час 10мин

27 094EUR

 • ≈ 1 666 901 MKD
 • ≈ 28 975 USD
201485 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20Tons excavator Used CAT Excavator 320D 320DGC320D2 320D2L On sale - Багер гасеничар: слика 1
20Tons excavator Used CAT Excavator 320D 320DGC320D2 320D2L On sale - Багер гасеничар: слика 2
20Tons excavator Used CAT Excavator 320D 320DGC320D2 320D2L On sale - Багер гасеничар: слика 3
20Tons excavator Used CAT Excavator 320D 320DGC320D2 320D2L On sale - Багер гасеничар: слика 4
20Tons excavator Used CAT Excavator 320D 320DGC320D2 320D2L On sale - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

20Tons excavator Used CAT Excavator 320D 320DGC320D2 320D2L On sale

Багер гасеничар
2018147 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Објавено: 12час 10мин

29 897EUR

 • ≈ 1 839 350 MKD
 • ≈ 31 973 USD
2018147 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Used CAT 308C 308D 308E EXCAVATOR - Багер гасеничар: слика 1
Used CAT 308C 308D 308E EXCAVATOR - Багер гасеничар: слика 2
Used CAT 308C 308D 308E EXCAVATOR - Багер гасеничар: слика 3
Used CAT 308C 308D 308E EXCAVATOR - Багер гасеничар: слика 4
Used CAT 308C 308D 308E EXCAVATOR - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Used CAT 308C 308D 308E EXCAVATOR

Багер гасеничар
201663 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Објавено: 12час 11мин

8 408EUR

 • ≈ 517 284 MKD
 • ≈ 8 992 USD
201663 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 1
Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 2
Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 3
Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 4
Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan - Багер гасеничар: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Used CAT Excavator 320B 320BL 320C 320CL 320D 320D2 320D2L Made In Japan

Багер гасеничар
2018147 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Објавено: 12час 11мин

18 685EUR

 • ≈ 1 149 555 MKD
 • ≈ 19 982 USD
2018147 hp
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(1902)
t1 test dealer - Shanghai Jiangchun Machinery Co
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.