Sensenberger Agrar-Technik од Австрија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
0
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ја имаме нивната доверба!

Sensenberger Agrar-Technik

Активности
Испорака, Царинење, Поправка и услуга
Веб-страница на компанијата
Локација
Австрија, Eberschwang
Oberbreitsach 15, A-4906 Eberschwang, Austria
Погледнете мапа
Работно време
08:00-12:00Пон - Пет
Локално време на дилерот:05:39
Лица за контакт
person
Margarete Sensenberger
Deutsch, English, Italiano, Polski
Georg Sensenberger
Deutsch, English, Français, Italiano, Polski
Tobias Sensenberger
Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1
4.6
Осврти: 24
Извор: Google Maps
Последни понуди
Fuhrmann 16 to. Kipper-2 Seiten-Zweiachs-Drehschemmel TOP - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 1
Fuhrmann 16 to. Kipper-2 Seiten-Zweiachs-Drehschemmel TOP - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 2
Fuhrmann 16 to. Kipper-2 Seiten-Zweiachs-Drehschemmel TOP - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 3
Fuhrmann 16 to. Kipper-2 Seiten-Zweiachs-Drehschemmel TOP - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 4
Fuhrmann 16 to. Kipper-2 Seiten-Zweiachs-Drehschemmel TOP - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Fuhrmann 16 to. Kipper-2 Seiten-Zweiachs-Drehschemmel TOP

Австрија, Eberschwang
Објавено: 2ден

6 500EUR

 • ≈ 399 794 MKD
 • ≈ 6 867 USD
star
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Scandic Forstanhänger ST10D-SC83 - Шумска приколка: слика 1
Scandic Forstanhänger ST10D-SC83 - Шумска приколка: слика 2
Scandic Forstanhänger ST10D-SC83 - Шумска приколка: слика 3
Scandic Forstanhänger ST10D-SC83 - Шумска приколка: слика 4
Scandic Forstanhänger ST10D-SC83 - Шумска приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (27)

Scandic Forstanhänger ST10D-SC83

Ново
Австрија, Eberschwang
Објавено: 2ден

39 900EUR

 • ≈ 2 454 121 MKD
 • ≈ 42 154 USD
star
Ново
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Gruber Strohmühle 11 KW-Neuwertig - Опрема за добиток: слика 1
Gruber Strohmühle 11 KW-Neuwertig - Опрема за добиток: слика 2
Gruber Strohmühle 11 KW-Neuwertig - Опрема за добиток: слика 3
Gruber Strohmühle 11 KW-Neuwertig - Опрема за добиток: слика 4
Gruber Strohmühle 11 KW-Neuwertig - Опрема за добиток: слика 5
Видете ги сите фотографии (7)

Gruber Strohmühle 11 KW-Neuwertig

Австрија, Eberschwang
Објавено: 4ден

2 990EUR

 • ≈ 183 905 MKD
 • ≈ 3 158 USD
star
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Weidemann 4512-1100 Stunden-40 PS ohne Partikelfilter - Земјоделски натоварувач: слика 1

Weidemann 4512-1100 Stunden-40 PS ohne Partikelfilter

20181100 ч40 hp
Австрија, Eberschwang
Објавено: 4ден
Прашајте за цена
star
20181100 ч40 hp
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
SAT Rückezangen 0,95 bis 1,93 m ÖW-NEU - Опрема за шумарство: слика 1
SAT Rückezangen 0,95 bis 1,93 m ÖW-NEU - Опрема за шумарство: слика 2
SAT Rückezangen 0,95 bis 1,93 m ÖW-NEU - Опрема за шумарство: слика 3
SAT Rückezangen 0,95 bis 1,93 m ÖW-NEU - Опрема за шумарство: слика 4
SAT Rückezangen 0,95 bis 1,93 m ÖW-NEU - Опрема за шумарство: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

SAT Rückezangen 0,95 bis 1,93 m ÖW-NEU

Ново
Австрија, Eberschwang
Објавено: 4ден

990EUR

 • ≈ 60 891 MKD
 • ≈ 1 045 USD
star
Ново
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Vogel&Noot Terramat 300+SuperDrill A 300 - Комбајнска семенска дупчалка: слика 1
Vogel&Noot Terramat 300+SuperDrill A 300 - Комбајнска семенска дупчалка: слика 2
Vogel&Noot Terramat 300+SuperDrill A 300 - Комбајнска семенска дупчалка: слика 3
Vogel&Noot Terramat 300+SuperDrill A 300 - Комбајнска семенска дупчалка: слика 4
Vogel&Noot Terramat 300+SuperDrill A 300 - Комбајнска семенска дупчалка: слика 5
Видете ги сите фотографии (27)

Vogel&Noot Terramat 300+SuperDrill A 300

Австрија, Eberschwang
Објавено: 8ден

10 990EUR

 • ≈ 675 959 MKD
 • ≈ 11 610 USD
star
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Krone Comprima V 150 XC - Балирка за тркалезни бали: слика 1
Krone Comprima V 150 XC - Балирка за тркалезни бали: слика 2
Krone Comprima V 150 XC - Балирка за тркалезни бали: слика 3
Krone Comprima V 150 XC - Балирка за тркалезни бали: слика 4
Krone Comprima V 150 XC - Балирка за тркалезни бали: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

Krone Comprima V 150 XC

Австрија, Eberschwang
Објавено: 9ден

28 900EUR

 • ≈ 1 777 546 MKD
 • ≈ 30 532 USD
star
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Metal-Fach T 739- 18 to. Zweiachskipper-Vollaussattung - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 1
Metal-Fach T 739- 18 to. Zweiachskipper-Vollaussattung - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 2
Metal-Fach T 739- 18 to. Zweiachskipper-Vollaussattung - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 3
Metal-Fach T 739- 18 to. Zweiachskipper-Vollaussattung - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 4
Metal-Fach T 739- 18 to. Zweiachskipper-Vollaussattung - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

Metal-Fach T 739- 18 to. Zweiachskipper-Vollaussattung

Ново20234000 kg
Австрија, Eberschwang
Објавено: 9ден

25 900EUR

 • ≈ 1 593 026 MKD
 • ≈ 27 363 USD
star
Ново20234000 kg
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Palaz Muldenkipper TR 20-Vorführ - Кипер приколка: слика 1
Palaz Muldenkipper TR 20-Vorführ - Кипер приколка: слика 2
Palaz Muldenkipper TR 20-Vorführ - Кипер приколка: слика 3
Palaz Muldenkipper TR 20-Vorführ - Кипер приколка: слика 4
Palaz Muldenkipper TR 20-Vorführ - Кипер приколка: слика 5
Видете ги сите фотографии (25)

Palaz Muldenkipper TR 20-Vorführ

2022
Австрија, Eberschwang
Објавено: 10ден

28 900EUR

 • ≈ 1 777 546 MKD
 • ≈ 30 532 USD
star
2022
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Schuitemaker Einachskipper - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 1
Schuitemaker Einachskipper - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 2
Schuitemaker Einachskipper - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 3
Schuitemaker Einachskipper - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 4
Schuitemaker Einachskipper - Земјоделска приколка за истурање/ Истурач: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

Schuitemaker Einachskipper

Австрија, Eberschwang
Објавено: 10ден

3 200EUR

 • ≈ 196 821 MKD
 • ≈ 3 380 USD
star
Австрија, Eberschwang
emailКонтактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(370)
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.