Van Dun Bedrijfswagens

 Лизинг
Телефони
Веб-страница
http://www.autohuisschiedam.nl
Работно време
10:00-17:30 Пон - Пет
10:00-16:30 Саб
Локација
Холандија, 3125 AR Schiedam
Industrieweg 18 3144 CH MAASSLUIS
Последни понуди
CITROEN Berlingo 1.6 HDI 600 First - товарно комбе
 9
1 990 EUR

Товарно комбе

2008
268 808 km
Дизел
73 hp
Корисна носивост: 536 kg

Онлајн: 4мес 15ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација 96VXS9

OPEL Combo 2.0 CDTi L2H1 - товарно комбе
 20
5 990 EUR

Товарно комбе

2012
172 884 km
Дизел
Број на седишта: 2
132 hp
Корисна носивост: 1 270 kg

Онлајн: 4мес 19ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација 5VVS60

RENAULT Trafic 1.9 dCi L2 H1 marge - товарно комбе
 13
990 EUR

Товарно комбе

2005
266 624 km
Дизел
Број на седишта: 3
99 hp
Корисна носивост: 1 239 kg

Онлајн: 4мес 19ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација 23BTBV

OPEL Vivaro 20 cdti l1 - товарно комбе
 16
7 490 EUR

Товарно комбе

2014
146 253 km
Дизел
112 hp

Онлајн: 4мес 19ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација V427PD

VOLKSWAGEN Transporter 2.0 TDI L2H1 DC Trendline - товарно комбе
 20
8 990 EUR

Товарно комбе, комби со двојна кабина

2012
277 895 km
Дизел
100 hp
Корисна носивост: 967 kg

Онлајн: 4мес 26ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација 9VTL61

MITSUBISHI Outlander 2.0 Sport 4WD - автомобил
 18
2 990 EUR

Автомобил

2004
165 320 km

Онлајн: 4мес 26ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација 50NXLV

VOLKSWAGEN Caddy 2.0 TDI L1H1 BMT Trendline - товарно комбе
 20
7 290 EUR

Товарно комбе

2016
157 882 km
Дизел
73 hp
Корисна носивост: 776 kg

Онлајн: 4мес 26ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација VX582R

TOYOTA Dyna 150 3.0 D- 4D - камион сандучар
 20
8 890 EUR

Камион сандучар

2008
161 235 km
107 hp
Корисна носивост: 1 710 kg
Бруто тежина: 4 150 kg

Онлајн: 5мес 6ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација 97VNK4

VOLKSWAGEN Crafter 35 2.0 TDI L3H3 Highline 140 pk - товарно комбе
 16
16 890 EUR

Товарно комбе

2017
192 792 km
Дизел
138 hp
Корисна носивост: 1 418 kg

Онлајн: 5мес 10ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација V965HD

FORD Transit 280M 2.2 TDCI HD DC 125 PK TREND - товарно комбе
 20
5 990 EUR

Товарно комбе

2013
296 348 km
Дизел
Број на седишта: 3
123 hp
Корисна носивост: 955 kg
Бруто тежина: 2 817 kg

Онлајн: 5мес 17ден

Van Dun Bedrijfswagens

Холандија, Schiedam

Идентификација VD856D

Прикажи ги сите понуди (64)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Van Dun Bedrijfswagens
Вашата порака е испратена.