Scanlift as

Телефони
Веб-страница
http://www.scanlift.no/index.php/no/
Локација
Норвешка, Oslo
Ringeriksveien 243 P.O.Box 115 1340 SKUI Norway
Последни понуди
SCANLIFT/XILIN NY CQD15R  - сложувач
 3
8 694 EUR

Сложувач

2020
Електро
1 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1мес 3ден

Scanlift as

Норвешка, Norwegen, Skui, Bærum

SCANLIFT/XILIN CBD15W-LIX CBD15W-LIX  - вилушкар за палети
 8
1 309 EUR

Вилушкар за палети

2020
Електро
Висина на кревање: 200 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1мес 3ден

Scanlift as

Норвешка, Norwegen, Sandvika

FORLOAD H928M  - утоварувач со тркала
 10
17 476 EUR

Утоварувач со тркала

2019
103 hp

Онлајн: 7мес 8ден

Scanlift as

Норвешка, SKUI

Hanksugi Diverse  - гума
 7
171 EUR

Гума за камион

2019

Онлајн: 7мес 8ден

Scanlift as

Норвешка, Sandvika

Scanlift UMR10000  - додаток
 6
13 173 EUR

Додаток за опрема за ракување со материјалот

2019

Онлајн: 11мес

Scanlift as

Норвешка, Norwegen

Carter CT18-6L  - мини багер
 4
13 085 EUR

Мини багер

2019
20 hp

Онлајн: 11мес

Scanlift as

Норвешка, Norwegen

MAXIMA Pelarlyft for tunge fordon ML4030  - градежна машина
 7
10 538 EUR

Градежна машина

2019
Корисна носивост: 30 000 kg

Онлајн: 1год

Scanlift as

Норвешка, SANDVIKA

Maximal FD35-C4WV3 4*4 TERRENG/VINTER  - вилушкар
 13
28 981 EUR

Вилушкар

2019
Дизел
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 1год 2мес

Scanlift as

Норвешка, Skui

Maximal FDR JM  - опрема за ракување со материјалот
 3
Прашајте за цена

Опрема за ракување со материјалот

2019
Дизел
Висина на кревање: 6 500 mm

Онлајн: 1год 3мес

Scanlift as

Норвешка, Norwegen

MAXIMA MIT MLDJ250  - опрема за складиште
 11
33 372 EUR

Опрема за складиште

2019

Онлајн: 1год 3мес

Scanlift as

Норвешка, Norwegen

Прикажи ги сите понуди (21)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Scanlift as
Вашата порака е испратена.