KRONE Used
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
K
Krone овластен дилер

KRONE Used

Веб-страница
www.krone-used.com
Работно време
08:00-16:30 Пон - Пет
Локација
Данска, Padborg
Kilen 5, 6330 Padborg, Denmark
Лица за контакт
Thomas Jensen
Deutsch, Dansk, English
Frederik Nielsen
Deutsch, Dansk, English
Nadja Mulvad
Dansk, English, Русский
Последни понуди
Schmitz REEFER - полуприколка ладилник
 10
15 500 EUR

Полуприколка ладилник

2012
3-оски

Онлајн: 1мес 16ден

KRONE Used

K

Данска, Padborg

  - полуприколка со церада
 12
3 900 EUR

Полуприколка со церада

2004
1-оски

Онлајн: 2мес 20ден

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација F0KE9409

Krone Profi Liner - полуприколка со церада
 11
3 100 EUR

Полуприколка со церада

2007
3-оски
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 2мес 25ден

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација F0366779

Krone Profi Liner - полуприколка со церада
 12
3 300 EUR

Полуприколка со церада

2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација F0411287

Krone CURTAINSIDER - полуприколка со церада
 11
2 900 EUR

Полуприколка со церада

2006
3-оски

Онлајн: 2мес

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација WKESDP27061284074

Krone Profi Liner - полуприколка со церада
 11
3 300 EUR

Полуприколка со церада

2008
3-оски
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 2мес

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација F0411244

Krone Profi Liner - полуприколка со церада
 12
3 300 EUR

Полуприколка со церада

2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација F0400811

Krone Profi Liner - полуприколка со церада
 11
3 300 EUR

Полуприколка со церада

2008
3-оски
Бруто тежина: 41 000 kg

Онлајн: 2мес

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација F0423682

Krone Profi Liner - полуприколка со церада
 10
3 300 EUR

Полуприколка со церада

2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација F0423964

Krone Profi Liner - полуприколка со церада
 12
3 300 EUR

Полуприколка со церада

2008
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес

KRONE Used

K

Данска, Padborg

Идентификација F0424084

Прикажи ги сите понуди (50)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до KRONE Used
Вашата порака е испратена.