SAS GST
Повеќе од 1 година со Truck1

SAS GST

 Изнајмување
Телефони
Локација
Франција, PARIS
142 RUE DE RIVOLI 75001 PARIS 01, France
Последни понуди
Renault PREMIUM  - камион влекач
 8
9 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
790 406 km
4x2

Онлајн: 24ден

SAS GST

Франција, PARIS

DAF XF 460  - камион влекач
 8
18 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
893 247 km
4x2

Онлајн: 24ден

SAS GST

Франција, PARIS

DAF XF 460  - камион влекач
 11
22 000 EUR
Нето цена

Камион влекач

2015
900 000 km
8x8

Онлајн: 1мес 1ден

SAS GST

Франција, PARIS

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SAS GST
Вашата порака е испратена.