SIA "RULINGS"

Телефони
Локација
Латвија, Cēsis
Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101, Latvia
Последни понуди
JOHN DEERE 3235C - градинарска косилка
 17
5 300 EUR
Нето цена

Градинарска косилка

1 940 km
41 hp

Онлајн: 2мес 7ден

SIA "RULINGS"

Латвија, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101, Latvia

ATLAS-CAPCO VT-4-EL - компресор за воздух
 12
2 500 EUR
Нето цена

Компресор за воздух

Онлајн: 2мес 7ден

SIA "RULINGS"

Латвија, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101, Latvia

ASBRINK EIKER FP-25C1 - компресор за воздух
 10
2 500 EUR
Нето цена

Компресор за воздух

Ново
2020
28 hp

Онлајн: 2мес 7ден

SIA "RULINGS"

Латвија, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101, Latvia

Идентификација Sweden

BOBCAT TCM 607 - мини утоварувач
 15
8 700 EUR
Нето цена

Мини утоварувач

2007
3 500 ч
Корисна носивост: 800 kg

Онлајн: 4мес 27ден

SIA "RULINGS"

Латвија, Cēsis

RENAULT TRAFIC - товарно комбе
 20
4 500 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2008
222 000 km
Дизел
115 hp
Корисна носивост: 1 029 kg
Бруто тежина: 2 960 kg

Онлајн: 4мес 27ден

SIA "RULINGS"

Латвија, Cēsis

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до SIA "RULINGS"
Вашата порака е испратена.