RS MACHINERY LTD

Телефони
Локација
Обединето Кралство, LONDON
7 GRIFFIN HOUSE 4 AVIATION DRIVE LONDON United Kingdom
Последни понуди
JCB JZ140 LC - багер гасеничар
 14
31 950 EUR

Багер гасеничар

2013
4 495 ч
125 hp

Онлајн: 5ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

KUBOTA KX015-4 - мини багер
 11
12 320 EUR

Мини багер

2014
1 269 ч
13 hp

Онлајн: 5ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

KUBOTA KX016-4 - мини багер
 11
11 850 EUR

Мини багер

2012
2 833 ч
13 hp

Онлајн: 5ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

JCB 3CX - ровокопач
 13
17 660 EUR

Ровокопач

1998
72 hp

Онлајн: 5ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

TEREX TV1200 - мини ваљак
 8
5 751 EUR

Мини ваљак

2005
1 154 ч
26 hp

Онлајн: 5ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

KUBOTA KX015-4 - мини багер
 11
12 320 EUR

Мини багер

2014
1 167 ч
13 hp

Онлајн: 5ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

Wacker Neuson DPU 2540 H - вибрациска плоча
 5
1 569 EUR

Вибрациска плоча

2013
4 hp

Онлајн: 5ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

AMMANN APR2220 - вибрациска плоча
 6
1 685 EUR

Вибрациска плоча

2014
4 hp

Онлајн: 8ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

JCB 8014 CTS - мини багер
 13
10 170 EUR

Мини багер

2013
2 683 ч
19 hp

Онлајн: 8ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

DOOSAN 7/71 - компресор за воздух
 11
6 855 EUR

Компресор за воздух

2012
1 248 ч
80 hp

Онлајн: 8ден

RS MACHINERY LTD

Обединето Кралство, Hertfordshire

Прикажи ги сите понуди (69)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до RS MACHINERY LTD
Вашата порака е испратена.