Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Телефони
Веб-страница
http://www.roher.at
Локација
Австрија, 3250 Wieselburg
Gewerbepark Haag 1, AT-3250 Wieselburg, Austria
Последни понуди
Reform 216S  - градинарска косилка
 4
1 900 EUR

Градинарска косилка

Онлајн: 1ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Holzknecht HS 940  - опрема за шумарство
 3
500 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Valtra N174 Direct (Stufe V)  - трактор со тркала
 11
Прашајте за цена

Трактор со тркала

2020
400 ч
165 hp

Онлајн: 5ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Fendt 514 Vario  - трактор со тркала
 1
96 000 EUR

Трактор со тркала

2017
2 000 ч
156 hp

Онлајн: 8ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Claas Axion 870 C-Matic  - трактор со тркала
 20
133 000 EUR

Трактор со тркала

2018
900 ч
Нето тежина: 10 800 kg
295 hp

Онлајн: 11ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Amazone UF1801 mit FT1001  - распрскувач монтиран на трактор
 6
22 500 EUR

Распрскувач монтиран на трактор

2014
4 600 ч

Онлајн: 11ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Deutz Fahr Agrofarm 420 TTV  - трактор со тркала
 16
47 900 EUR

Трактор со тркала

2011
4 750 ч
95 hp

Онлајн: 13ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Fendt Tigo 35ST  - автотоварен вагон
 11
Прашајте за цена

Автотоварен вагон

Ново
2020

Онлајн: 14ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Valtra T 214 Direct  - трактор со тркала
99 000 EUR

Трактор со тркала

2018
700 ч
215 hp

Онлајн: 27ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Deutz Fahr Agrovector 30.7  - телескопски ракувач
 12
22 900 EUR

Телескопски ракувач

2008
8 560 ч
Висина на кревање: 7 000 mm

Онлајн: 28ден

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg

Прикажи ги сите понуди (133)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Anton Roher Gesellschaft m.b.H.
Вашата порака е испратена.