Anton Roher Gesellschaft m.b.H.
Австрија, 3250 Wieselburg
Доверлив

Anton Roher Gesellschaft m.b.H.

Австрија, 3250 Wieselburg
Веб-страница
Локација
Gewerbepark Haag 1, AT-3250 Wieselburg, Austria
Последни понуди
BKT Agrimax RT 855  - тркало/ гума
5 490 EUR

Тркало/ гума за трактор

Онлајн: 10час 28мин

Wolagri FW 12  - обмотувач на бали
 7
3 900 EUR

Обмотувач на бали

Онлајн: 2ден

Kuhn Multimaster 112  - плуг
 10
5 490 EUR

Плуг

Онлајн: 2ден

Amazone Catros+ 5001-2  - ситнач
 13
23 000 EUR

Ситнач

Онлајн: 3ден

Fendt 211 Vario  - трактор со тркала
92 000 EUR

Трактор со тркала

Онлајн: 3ден

Kramer KL 25.5T  - утоварувач
 9
Прашајте за цена

Утоварувач

Онлајн: 3ден

Steyr Hamster 802  - автотоварен вагон
 8
950 EUR

Автотоварен вагон

Онлајн: 7ден

Fendt Tigo PR 45 D  - автотоварен вагон
 12
Прашајте за цена

Автотоварен вагон

Онлајн: 8ден

Fendt 516 Vario  - трактор со тркала
 14
Прашајте за цена

Трактор со тркала

Онлајн: 8ден

Krone Comprima V 150 XC  - балирка за тркалезни бали
 3
26 900 EUR

Балирка за тркалезни бали

Онлајн: 8ден

Прикажи ги сите понуди (150)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Anton Roher Gesellschaft m.b.H.
Вашата порака е испратена.