Камиони влекачи - RM Automobile M.Reis, 3 реклами, Камиони влекачи за продажба
Северна Македонија | EUR
0 0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

RM Automobile M.Reis - Камиони влекачи

3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t

2019 100 000 km Бруто тежина: 41 000 kg Дизел 640 hp 8x4 2-оски
Германија, Sangerhausen
Објавено: 14ден Број на оглас 300

254 916 EUR

Цена без ДДВ

star
2019 100 000 km Бруто тежина: 41 000 kg Дизел 640 hp 8x4 2-оски
Германија, Sangerhausen
email Контактирајте го продавачот
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t

2020 170 000 km Бруто тежина: 41 000 kg Дизел 640 hp 8x4 2-оски
Германија, Sangerhausen
Објавено: 3мес 9ден Број на оглас 258

228 916 EUR

Цена без ДДВ

star
2020 170 000 km Бруто тежина: 41 000 kg Дизел 640 hp 8x4 2-оски
Германија, Sangerhausen
email Контактирајте го продавачот
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 1
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 2
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 3
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 4
MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t - Камион влекач: слика 5
Видете ги сите фотографии (30)

MAN TGX 41.640 8x4 Euro 6,Schwerlast 250t

2020 190 000 km Бруто тежина: 41 000 kg Дизел 640 hp 8x4 2-оски
Германија, Sangerhausen
Објавено: 3мес 9ден Број на оглас 256

199 000 EUR

Цена без ДДВ

star
2020 190 000 km Бруто тежина: 41 000 kg Дизел 640 hp 8x4 2-оски
Германија, Sangerhausen
email Контактирајте го продавачот
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
Испратете порака до RM Automobile M.Reis
Вашата порака е испратена.
t1 test dealer - RM Automobile M.Reis - Tractor units
t1 old