RL Leible Nutzfahrzeuge OHG од Германија, тековни реклами
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

RL Leible Nutzfahrzeuge OHG

Активности
Лизинг, Испорака, Царинење
Телефони
Веб-страница на компанијата
Локација
Германија, Kehl-Neumühl
Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Погледнете мапа
Работно време
08:00-17:30Пон - Пет
08:00-12:00Саб
Локално време на дилерот:06:34
Лица за контакт
Boris Lepp
Deutsch, English, Русский
Robert Nübel
Deutsch, English
Jakob Bimmerle
Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1
4.7
Осврти: 118
Извор: Google Maps
Најдобри понуди
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Полуприколка со церада: слика 1
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Полуприколка со церада: слика 2
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Полуприколка со церада: слика 3
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Полуприколка со церада: слика 4
Krone SD*Tautliner*Zertifikat*Liftachse*HU 06/25* - Полуприколка со церада: слика 5
20183-оскиКорисна носивост: 32900 kgБруто тежина: 39000 kg
Германија, Kehl-Neumühl
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Камион влекач: слика 1
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Камион влекач: слика 2
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Камион влекач: слика 3
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Камион влекач: слика 4
Volvo FH 460*Kipp-Hydro*Klima*Alcoa*ACC/LKS* - Камион влекач: слика 5
2016564870 km4x2Евро 6469 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Kehl-Neumühl
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Камион со кабинска шасија: слика 1
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Камион со кабинска шасија: слика 2
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Камион со кабинска шасија: слика 3
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Камион со кабинска шасија: слика 4
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Камион со кабинска шасија: слика 5
2015289415 km6x2Евро 6441 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Kehl-Neumühl
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 1
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 2
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 3
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 4
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 5
2014599685 km6x2Евро 6441 hpБруто тежина: 25500 kg
Германија, Kehl-Neumühl
Последни понуди
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 1
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 2
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 3
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 4
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima*

Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело
2012678776 km4x2Евро 5408 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 2денБрој на оглас 1161222

19 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 226 411 MKD
 • ≈ 21 339 USD
2012678776 km4x2Евро 5408 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 1
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 2
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 3
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 4
MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM* - Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

MAN TGX 26.440 6x2-2LL*Vollluft*Lift*Klima*289 TKM*

Транспортер на контејнер/ Камион со променливо тело
2015289415 km6x2Евро 6441 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 2денБрој на оглас 0627024

28 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 781 069 MKD
 • ≈ 30 990 USD
2015289415 km6x2Евро 6441 hpБруто тежина: 26000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
Schmitz Cargobull AWF 18*BDF*Rotos Achsen Disc*HU 05/2025 - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 1
Schmitz Cargobull AWF 18*BDF*Rotos Achsen Disc*HU 05/2025 - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 2
Schmitz Cargobull AWF 18*BDF*Rotos Achsen Disc*HU 05/2025 - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 3
Schmitz Cargobull AWF 18*BDF*Rotos Achsen Disc*HU 05/2025 - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 4
Schmitz Cargobull AWF 18*BDF*Rotos Achsen Disc*HU 05/2025 - Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

Schmitz Cargobull AWF 18*BDF*Rotos Achsen Disc*HU 05/2025

Транспортер на контејнер/ Приколка со променливо тело
20132-оскиКорисна носивост: 15300 kgБруто тежина: 18000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 2денБрој на оглас 0523924

3 600EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 221 863 MKD
 • ≈ 3 860 USD
20132-оскиКорисна носивост: 15300 kgБруто тежина: 18000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Камион со церада: слика 1
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Камион со церада: слика 2
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Камион со церада: слика 3
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Камион со церада: слика 4
MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder - Камион со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (17)

MAN TGX 26.440 6x2 BDF / Schaltgetriebe / Intarder

Камион со церада
2014599685 km6x2Евро 6441 hpБруто тежина: 25500 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 2денБрој на оглас 0312822 + 0627324

17 500EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 078 502 MKD
 • ≈ 18 765 USD
2014599685 km6x2Евро 6441 hpБруто тежина: 25500 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Камион со церада: слика 1
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Камион со церада: слика 2
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Камион со церада: слика 3
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Камион со церада: слика 4
Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima* - Камион со церада: слика 5
Видете ги сите фотографии (18)

Mercedes-Benz 1841 L BDF *Retarder*Vollluft*Klima*

Камион со церада
2012678776 km4x2Евро 5408 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 2денБрој на оглас 1161222

19 900EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 1 226 411 MKD
 • ≈ 21 339 USD
2012678776 km4x2Евро 5408 hpБруто тежина: 18000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
MAN TGL 12.220 4x2 BL*LBW-Dhollandia*Klima*Kühlschr. - Камион сандучар: слика 1
MAN TGL 12.220 4x2 BL*LBW-Dhollandia*Klima*Kühlschr. - Камион сандучар: слика 2
MAN TGL 12.220 4x2 BL*LBW-Dhollandia*Klima*Kühlschr. - Камион сандучар: слика 3
MAN TGL 12.220 4x2 BL*LBW-Dhollandia*Klima*Kühlschr. - Камион сандучар: слика 4
MAN TGL 12.220 4x2 BL*LBW-Dhollandia*Klima*Kühlschr. - Камион сандучар: слика 5
Видете ги сите фотографии (24)

MAN TGL 12.220 4x2 BL*LBW-Dhollandia*Klima*Kühlschr.

Камион сандучар
2019102126 km4x2Евро 6220 hpБруто тежина: 12000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Објавено: 2денБрој на оглас 0627524

39 700EUR

Цена без ДДВ

 • ≈ 2 446 659 MKD
 • ≈ 42 571 USD
2019102126 km4x2Евро 6220 hpБруто тежина: 12000 kg
Германија, Elsässer Strasse 61, 77694 Kehl-Neumühl (Karlsruhe-Basel), Germany
Контактирајте го продавачот
Прикажи ги сите понуди(230)
t1 test dealer - RL Leible Nutzfahrzeuge OHG
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.