Riegobus
Повеќе од 1 година со Truck1

Riegobus

Телефони
Веб-страница
https://www.riegobus.de/
Локација
Германија, Hafenlohr
D-97840 Hafenlohr
D-97840 Hafenlohr
Германија
Mühlgasse 1
Последни понуди
MERCEDES-BENZ 519CDI,Autom.XXXL-24Pl. GO,Komf.Klima,KS,Video uvm - патнички вагон автобус
 20
81 000 EUR

Патнички вагон автобус

Ново
2020
300 km
Број на седишта: 24

Онлајн: 19час 23мин

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 519CDISIKOM20200825

MERCEDES-BENZ 319CDI VIPKOMFORT 9PL. SS,DVD,NAVI,uvm. - патнички вагон автобус
 20
69 500 EUR

Патнички вагон автобус

2019
4 000 km
Број на седишта: 9

Онлајн: 19час 23мин

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 319SWKOM202009129

MERCEDES-BENZ Sprinterbus Neu VVW 516CDI Autom Schw 24 ,Panorama, KL,KS.SS uvm - патнички вагон автобус
 20
72 500 EUR

Патнички вагон автобус

2019
6 150 km
Број на седишта: 24

Онлајн: 19час 23мин

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација VVW516SWPANKOM202009029

MERCEDES-BENZ 516 CDI 09 Sprinter Standardausführ. 20 Pl Schalt. Bj 2020 - патнички вагон автобус
 20
52 500 EUR

Патнички вагон автобус

Ново
2020
600 km
Број на седишта: 20

Онлајн: 19час 23мин

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 519Standline20200915

MERCEDES-BENZ Sprinterbus 519 CDI,24 Pl. Panorama XXL Komf. VIP - патнички вагон автобус
 20
79 900 EUR

Патнички вагон автобус

Ново
2020
250 km
Број на седишта: 24

Онлајн: 6ден

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 519SWPANKOM20200902

MERCEDES-BENZ Sprinterbus 519 CDI,SW Panorama+seitl.Kofferräu.24 Pl. - патнички вагон автобус
 20
82 000 EUR

Патнички вагон автобус

Ново
2020
400 km
Број на седишта: 24

Онлајн: 6ден

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 519SWSKPANKOM20200902

MERCEDES-BENZ 814 K - кипер
 6
9 900 EUR

Кипер

1993
199 500 km
129 hp
Корисна носивост: 3 400 kg
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 11ден

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 814 K

MERCEDES-BENZ Sprinterbus 519 CDI,24 Pl. Panorama XXL Komf. VIP - патнички вагон автобус
 20
81 500 EUR

Патнички вагон автобус

Ново
2020
250 km
Број на седишта: 24

Онлајн: 21ден

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 519SWPANKOM20200929

MERCEDES-BENZ Sprinter 516CDI Weiß24 ,SS ,Klima uvm. - патнички вагон автобус
 19
65 500 EUR

Патнички вагон автобус

Ново
2020
Број на седишта: 24

Онлајн: 21ден

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 516STNO Weiß 20200929

MERCEDES-BENZ VVW519CDI Sprinter AKTION Schaltg.XXXL Panor-Komf - патнички вагон автобус
 18
71 500 EUR

Патнички вагон автобус

2019
900 km
Број на седишта: 24

Онлајн: 21ден

Riegobus

Германија, Hafenlohr

Идентификација 519-906PAN-KOM20200929

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Riegobus
Вашата порака е испратена.